کد خبر: ۱۶۷۹۴۳۱
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۹:۲۳

قائم مقام وزیر بهداشت در استان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از عملکرد ضعیف برخی دانشکده‌ها در راستای انجام تعهدات ابراز تاسف کرد.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران‌، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، علیرضا یعقوبی در جلسه هم‌اندیشی روسای دانشکده‌های 11 ‌گانه دانشگاه علوم پزشکی تبریز بر استفاده حداکثری از منابع دانشگاه در راستای مقابله با تحریم‌های دشمنان تأکید کرد.

وی با تأکید بر توجه بر نیازهای فرهنگی، اجتماعی دانشجویان با توجه به جنگ نرم دشمنان نظام از اعضای هیئت علمی خواست علاوه بر نیازهای علمی پژوهشی دانشجویان پاسخگوی نیازهای فرهنگی و اجتماعی آنان نیز بوده و در راستای رعایت ارزش‌های دینی اسلامی بسترسازی فرهنگی لازم انجام شود.

وی گفت: از اعضای هیئت علمی و مدیران گروه دانشکده‌ها انتظار می‌رود با شناسایی دانشجویان نخبه و استعدادهای برتر دانشکده‌ها آنان را به انجام مطالعات علمی و پژوهشی تشویق کرده و زمینه ارتقای شاخص‌های سلامتی را فراهم کنند.

یعقوبی همچنین اظهار کرد: باید به دیگر دانشجویان نیز بها داده شده و تقویت‌های لازم برای ارتقای امتیازات آموزشی و پژوهشی دانشکده صورت گیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با ابراز تأسف از عملکرد ضعیف برخی دانشکده‌ها در راستای انجام تعهدات، از اقدامات شایسته تعدادی از دانشکده برای عمل به معیارهای ارزشیابی دانشکده‌ها و بروز کردن وب‌سایت و اطلاع‌رسانی مناسب تقدیر و خاطرنشان کرد: باید با برنامه‌ریزی‌های درست و اصولی به اهداف تعیین شده دست یافت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نزدیکی ایام انتخابات خواستار حمایت همه‌جانبه از منویات مقام معظم رهبری و حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی، عدم جانبداری از اشخاص را ضروری دانست./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر