کد خبر: ۱۷۵۸۰۴۱
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۹:۳۵
اصفهان/

نماینده ارامنه اصفهان و جنوب ایران در مجلس گفت: شرکت و حضور پر شور در راهپیمایی 22 بهمن نشانه وفاداری به نظام است.

 

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران؛روبرت بیگلریان   اظهار داشت: انقلاب اسلامی سبب خودآگاهی تمام ملت ایران شد، بنابراین امسال نیز همانند سال‌های گذشته با توجه به شرایط ویژه کشور حضور تمام آحاد مردم در راهپیمایی 22 بهمن لازم است.

وی افزود: پس از انقلاب، کشور ما با تهدید‌های مختلف نظامی، اقتصادی، سیاسی و دیپلماتیک روبه‌رو بود اما با کمک خداوند، رهبری مقتدرانه امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب از این گردنه‌های صعب‌العبور با سربلندی عبور کرد.

نماینده ارامنه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ارامنه ایران با توجه به خودآگاهی که انقلاب در تمام اقشار ایجاد کرد، از ابتدا همراه و همگام با دیگر مردم ایران در پیشرفت کشور سهیم بوده و همواره در عرصه‌های گوناگون دفاع از انقلاب حضور چشمگیر داشته‌اند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه در آستانه انتخابات مجلس قرار داریم، حضور در راهپیمایی 22 بهمن از اهمیت وِیژه‌ای برخوردار است و شرکت در این دو رویداد عظیم وظیفه و تکلیف تمام پیروان ادیان مختلف و نشانه وفاداری به نظام است.

بگلریان تاکید کرد: با توجه به اهداف دینی و اسلامی انقلاب هر انسان متدین پیرو ادیان الهی وظیفه دارد نقش خود را به خوبی در این راه ایفا کند، چرا که رسیدن به این اهداف در واقع دست‌یابی به اهداف عالی ادیان الهی است.

وی اضافه کرد: در طول سال‌های پس از انقلاب کشور ما با توجه به تحریم‌های مختلف صورت گرفته به نوعی در حال کسب تجربه بوده‌ایم، اما بر خلاف تصور دشمنان این تحریم‌ها سبب خودباوری در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی ایران شد.

نماینده ارامنه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب درباره چشم‌انداز بیست‌ساله گفت: با توجه به این چشم‌انداز هنوز گام‌های زیادی در پیش رو داریم، اما کشور ما چارچوب و خط سیر اصلی را پیدا کرده و اساس پیشرفت خود را بر آن بنیان نهاده است./س

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر