کد خبر: ۱۷۵۸۰۵۷
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۹:۴۰
اصفهان/

نماینده مردم مبارکه در مجلس گفت: راهپیمایی 22 بهمن نقطه عطفی در انقلاب اسلامی ماست و حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دلگرمی تازه‌ای برای انقلاب‌های منطقه است.

 

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران؛سید علی‌محمد موسوی مبارکه  اظهار داشت: در طول تاریخ کشورهای مختلفی انقلاب کردند، اما به تدریج انقلاب آن‌ها رو به اضمحلال رفت و از اهدافشان دست برداشتند.

وی افزود: راهپیمایی 22 بهمن نشانه این است که انقلاب ما بعد از 33 سال هنوز استوار و پابرجاست و شرکت در آن نیز نمادی از دفاع از آرمان‌های بی‌نظیر آن است.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دنیا اکنون بیش از پیش چشم به حضور مردم در صحنه‌های مختلف مرتبط با دفاع از انقلاب دوخته است، تصریح کرد: در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی کشورهای مختلف سعی کردند به روش‌های گوناگون مانند برپایی جنگ، برقراری انواع تحریم‌ها، ترورها و موارد دیگر ملت ایران را از ادامه دادن راه انقلاب ناامید و دلسرد کنند، اما مردم همیشه بیدار و در صحنه ایران اسلامی به فضل الهی از تمام امتحان‌ها سربلند بیرون آمدند.

وی ادامه داد: توطئه‌های دولت‌مردان کشوهایی مانند آمریکا سرانجام دامن‌گیر خودشان شد و تحریم‌های آن‌ها علیه کشور ما به شکل رکود اقتصادی به خودشان برگشت و این در حالی است که کشور ایران هنوز هم همانند اوایل انقلاب پابرجا و استوار بر پای خویش ایستاده است.

موسوی مبارکه تاکید کرد: با توجه به بیداری‌های اسلامی منطقه که الگو گرفته از انقلاب اسلامی ایران است حضور میلیونی مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن و در انتخابات آینده مجلس نشانه پشتیبانی آن‌ها از نظام و انقلاب است، ضمن اینکه حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دلگرمی برای  انقلاب‌های منطقه است./س

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر