کد خبر: ۱۷۵۹۴۹۴
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۵
یاسوج/ استاندار کهگیلویه و بویراحمد ؛

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن دعوت همگان برای حضور در راهپیمایی 22بهمن،تصریح كرد: مردم غیور ایران اسلامی با حضور پرشور و میلیونی خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ،پاسخ كوبنده ای به بدخواهان و معاندان نظام اسلامی خواهند داد.

اکبر نیکزاد در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: با توجه به تهدیدات و تحریم های دشمنان، امیدواریم مردم غیور و همیشه در صحنه و قهرمان پرور ایران اسلامی یكبار دیگر با حضور گسترده خود در صحنه، پاسخ كوبنده ای به بدخواهان و معاندان نظام اسلامی بدهند.
وی ملت ایران اسلامی را همواره حماسه آفرین توصیف كرد و گفت: این ملت با حضور خود در صحنه هیچگاه به دشمنان اسلام مجال یاوه گویی ،منفی بافی و تفرقه افكنی میان مردم و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی را نخواهند داد.
وی خاطرنشان كرد: بی تردید حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و مشاركت گسترده در انتخابات مجلس شورای اسلامی، توطئه ها و دسیسه های مستكبران غربی ،ایادی استكبار ، آمریكا و رژیم صهیونیستی را خنثی خواهد كرد.
نیکزاد تاكید كرد: ملت مسلمان ایران ثابت كرده اند كه در همه ایام و دوران انقلاب اسلامی و بعد آن و دوران دفاع مقدس و ... همگام با مسئولان نظام اسلامی همواره برای صیانت از آرمانها و دستاوردهای این نظام در همه صحنه ها حضوری میلیونی داشته و هر بار با شكوهتر از قبل حماسه ای جدید را خلق كرده اند كه مشت محكمی به دهان دشمنان اسلام بوده است.
راهپیمایی حماسی و پرشور 22 بهمن، رأس ساعت 9 صبح در سراسر كشور با حضور گسترده مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی برگزار شد./س

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی