کد خبر: ۱۸۹۰۰۸۵
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۰
ارومیه/

معاون عمراني استاندار آذربايجان غربي گفت: با توجه به حجم پروژه‌هاي نيمه تمام استان و محدوديت‌هاي اعتباري، جهت گيري بودجه‌هاي عمراني به اتمام پروژه‌هاي شاخص و موثر که بهره برداري از آن‌ها در توسعه استان نقش بسزايي دارند متمرکز مي‌شود.

به گزارش خبرنگارباشگاه خبرنگاران؛ا سيد جواد محمودي  با اشاره به پيشرفت‌هاي کشورمان پس از پيروزي انقلاب اسلامي در حوزه‌هاي مختلف اقتصادي، صنعتي و عمراني اظهارداشت: شرايط موجود کشورمان با توجه به پيشرفت‌هاي چشم گيري در عرصه‌هاي مختلف علمي، صنعتي و تکنولوژيهاي نوين داشته‌ايم در مقايسه با دوران پيش از انقلاب بسيار متمايز و محسوس بوده و با آمار و ارقام امکان پذير نيست.

سيد جواد محمودي افزود: پس از پيروزي انقلاب اسلامي پيشرفتهاي کشور بر اساس گفتمان و رويکرد انقلاب بوده و اقدامات انجام گرفته در راستاي توسعه عدالت اجتماعي، توزيع عادلانه ثروت، افزايش رفاه عمومي و توسعه پايدار اقتصادي بوده است.

وي ادامه داد: بررسي‌هاي شاخصه‌هاي جهاني نشان از بهبود کيفيت زندگي و بهبود روند توسعه انساني دارد و بر اساس رده بندي کشور‌ها در حال حاظر جزو کشورهاي توسعه يافته رو برشد هستيم.

جواد شريف‌نژاد فرماندار شهرستان اروميه نيز در اين جلسه با اشاره به پروژه‌هاي عمراني در حال اجرا در اين شهرستان گفت: بيش از ۳۰ درصد طرح‌هاي عمراني استان در شهرستان اروميه در حال اجرا است که با توجه به حجم بالاي هزينه‌هاي اختصاص يافته به اين طرح‌هاي توجه به کيفيت اجراي طرح‌ها، کاهش هزينه‌هاي مازاد طرح‌ها و تسريع در اتمام پروژه‌ها در برخورداري مردم از مزاياي پروژه‌هاي بسيار ضرروي است./ب


کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر