کد خبر: ۱۸۹۳۱۹۴
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۴
در سال جاري:

معاون فني و عمراني منطقه 4 عدم كشش انهار را يكي از دلايل اصلي آبگرفتگي معابر عنوان كرد و گفت: تاكنون مشكل آبگرفتگي 78 نقطه منطقه شناسايي و رفع شده است.

بهمن محبوبي در گفتگو با خبرنگار اجتماعي باشگاه خبرنگاران با بيان اين مطلب افزود: بسياري از انهار كانال ها و تونل ها كه امكان انتقال آب را ندارند و باعث آبگرفتگي در سطح معابر شده اند شناسايي و نسبت به رفع آنها اقدام شده است.
معاون فني و عمراني منطقه 4 با اشاره به مرمت اصلي ترين نقاط آبگير منطقه ادامه داد:‌ در اين طرح 78 نقطه منطقه كه به دليل فرو رفتگي آسفالت و وجود منهول هاي فاضلاب دچار آبگرفتگي مي شد با پخش 34 تن آسفالت بهسازي و مناسب سازي شد.
محبوبي با اشاره به ساير طرح هاي در دست اقدام منطقه تصريح كرد: سراي محله بوستان پليس به عنوان نوزدهمين سراي محله منطقه با 70 درصد پيشرفت فيزيكي، راستگرد خيابان استخر به بزرگراه شهيد بابايي با 40 درصد پيشرفت فيزيكي، بهسازي محوطه فرهنگسراي اشراق با 85 درصد پيشرفت فيزيكي و بازسازي مسيل خشايار با 97 درصد پيشرفت فيزيكي از ديگر طرح هاي شاخص منطقه هستند و تا پايان امسال به بهره برداري عموم مي رسند.
مهدي مسيبي شهردار ناحيه 2 منطقه 4 اظهار داشت: به منظور تحقق اهداف مديريت شهري تهران مبني بر اجراي طرح ناحيه محوري و همچنين در ادامه فعاليت هاي عمراني، جداول، كانيو و انهار خيابان هاي گلستان يكم، شهيد برادران محمدي، كوچه والي الهي و شهيد شفيعي به طول 2600متر به هفت اداره فني و عمران ناحيه 2 مرمت و بازسازي شد.
مسيبي خاطرنشان كرد: در ادامه اجراي اين طرح تاكنون حدود 3000 مترمربع از پياده روهاي محله مجيديه و شمس آباد بهسازي شده است./ز
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر