کد خبر: ۱۸۹۳۶۲۵
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۵
نايب رئيس بانوان فدراسيون سوارکاري:

نايب رئيس بانوان فدراسيون سوارکاري گفت: براي فعال کردن حوزه سوارکاري بانوان جلساتي با آنها مي گذاريم و درصدد پويايي اين مجموعه هستيم.

فرشته محمد علي در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران افزود: سوارکاري در قسمت بانوان نيز طرفداران خاصي خود را دارند به منظور فعاليت بيشتر آنها در اين زمينه جلساتي را با آنها مي گذاريم و مي خواهيم اين مجموعه را فعال و پويا کنيم.

وي تصريح کرد: تا کنون 2 جلسه با مربيان، داوران، سوارکاران، طراحان مسير و دست اندر کاران اين حوزه داشته ايم و امروز نيز سومين نشست از اين جلسات هم ا کنون در فدراسيون سوارکاري در حال برگزاري است.

محمد علي در ادامه گفت: ما فاز به فاز اقدام به برگزاري جلسات خواهيم کرد در فاز اول با بانوان سوارکار البرز و تهران نشست برگزار مي کنيم تا در فازهاي بعدي به استان هاي ديگر برسيم.

وي اضافه کرد: روز جمعه 21 بهمن نيز يک جلسه با حوزه هاي مختلف سوارکاري اعم از داوري، مربيان، قهرمانان، مربيان داشتيم و با آنها به صحبت نشستيم و ايده هايي که مطرح شد و مشکلاتي که در اين زمينه وجود دارد گفته شد ما نيز بر حسب وظيفه اين حرفها و ايده ها را به رياست فدراسيون اطلاع داديم تا در جهت حل و بکارگيري قدم هايي برداشته شود.

محمد علي عنوان کرد: ورود به هر موضوعي از سوارکاري بانوان بايد به صورت سيستمي کار شود و روي زير ساخت ها اعمال شود.

وي تاکيد کرد: در اين جلسات رزومه افراد نيز مد نظر گرفته مي شود اين موارد شامل دوره هايي که ديده اند، تخصص هايي که دارند، تسلط به زبان هاي روز دنيا و حوزه هاي ديگر سوارکاري که مهارت دارند شامل مي شود.

محمد علي اضافه کرد: ما مي خواهيم حوزه بانوان را ساماندهي کنيم و به يک جهت سوق دهيم تا هنگام ارايه امکانات سهل تر و آسان تر اعمال شود.

وي اشاره کرد: سوارکاران خوبي در حوزه بانوان داريم و در مسابقات شرکت مي کنند و در استقامت فعاليت کمتري دارند و در بخش کورسي نيز فعال نيستند.

محمد علي گفت: متاسفانه سوارکاري بانوان در جامعه معرفي نشده است و تبليغات کمتري جهت توسعه آن در جامعه صورت گرفته است.

وي خاطر نشان کرد: تمام تلاش ما اين است که در بخش بانوان قهرمان پروري داشته باشيم و در مسابقات رسمي حضوري فعال داشته باشيم و براي اينکه اين حوزه در بين مردم جايگاه خود را پيدا کند از هيچ کاري دريغ نخواهيم کرد و اميدوارم روزي فرا برسد علاوه بر مطرح شدن بيشتر بانوان سوارکاري در داخل کشورمان در عرصه هاي بين المللي نيز افتخاراتي براي ميهن مان کسب نماييم./مح
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر