کد خبر: ۱۸۹۳۶۹۹
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۲
فرماندار خرم بید خبر داد

فرماندار خرم بید گفت: 6 میلیون و 738 هزار ریال اعتبار به 24 پروژه حوادثی شهرستان خرم بید اختصاص یافت.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرم بید، داود ایوبی اظهار داشت: از این اعتبار یک‌هزار و 615 میلیون ریال برای تکمیل و تجهیز چاه و اصلاح و توسعه شبکه آب‌رسانی شهرهای صفاشهر و قادرآباد به ادارات آبفای شهری این شهرها اختصاص یافت.

رئیس شورای توسعه و برنامه‌ریزی شهرستان خرم بید اضافه کرد: سهم جهاد کشاورزی شهرستان خرم بید از این مبلغ 2 میلیون و 515 میلیون ریال برای آبرسانی به باغات و دام‌های روستایی و تهیه بانک اطلاعات مکانی مدیریت خشکسالی و آموزش و ترویج شیوه‌های مقابله با خشکسالی و مبارزه با آفات و بیماری‌های گیاهی و افزایش ضریب مکانیزاسیون و افزایش ماده آلی خاک بوده است.

وی ابراز داشت: به طرح‌های مبارزه با بیماری‌های واگیر انگلی و بیماری‌های مشترک بین انسان و دام، طیور توسعه خدمات بهداشتی زنبور عسل، آبزیان و دامپزشکی این شهرستان 89 میلیون ریال اختصاص داده شده است.

وی سهم آب منطقه را 500 میلیون ریال ذکر کرد که برای احداث کانال آب شهید آباد اختصاص داده شده است.

رئیس شورای اداری شهرستان خرم بید بیان کرد: برای اجرای کانال‌های هدایت سیلاب صفاشهر 200 میلیون ریال و قادرآباد 150 میلیون ریال اختصاص یافته است.

فرماندار خرم بید سهم شرکت آبفای روستایی این شهرستان از این اعتبار را یک‌هزار میلیون ریال ذکر کرد و گفت: این مبلغ برای اجرای طرح‌های آبرسانی سیار، تعمیر و نگهداری شبکه داخلی، تعویض تجهیزات و تامین آب مجموعه قشلاق هزینه می‌شود.

این مقام اجرایی افزود: 350 میلیون ریال برای آبرسانی سیار به عشایر منطقه و 120میلیون ریال برای پیشگیری و مهار سیل به منابع طبیعی این شهرستان به گزارش فارس، اختصاص داده شده است.

شهرستان خرم بید در شمال استان فارس و در 187 کیلومتری شیراز واقع شده است./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر