کد خبر: ۱۸۹۶۳۱۸
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۰
ارومیه/

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با تجلیل از حضور حماسی مردم در راهپیمایی های 22 بهمن گفت : مردم انقلابی و ولایتمدار ایران با اقتدار 22 بهمن در پای صندوق های رای حاضر خواهند شد.

حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا حسنی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: حضور پرشكوه مردم در انتخابات و گزینش افرادی ولایتمدار و توانمند مطابق با رای و نظر رهبر معظم انقلاب، پیروزی مردم ایران در این صحنه حساس و سرنوشت ساز را كامل خواهد كرد.

وی، تبعیت داوطلبان انتخاباتی و اقشار مردم از منویات ولی فقیه را رمز پیروزی مردم ایران دانست و اظهار داشت : همچنانكه مردم ایران با حضور حماسی خود در همایش عظیم مردمی 22 بهمن به ندای رهبر معظم انقلاب لبیك گفتند در انتخابات مجلس نیز یكبار دیگر اطاعت از رهبر فرزانه انقلاب و پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان خواهند داد.

امام جمعه ارومیه تاكید كرد: انتخابات آینده یكی دیگر از صحنه های آزمون الهی است ، در این آزمون نیز مردم ایران باید مانند دیگر صحنه های انقلاب وفاداری ، اخلاص و ارادت خود را به رهبر كبیر انقلاب و بنیان گذار جمهوری اسلامی و خط سرخ امامت و ولایت نشان دهند

وی گفت: جهان سلطه هم اكنون ثانیه شماری می كند تا شاید بتواند سرنوشت انتخابات را به نفع خود رقم بزند در حالیكه نمی داند انتخابات ایران از پشتوانه بزرگ مردمی برخوردار است و هرگز مطابق میل دشمنان رقم نخواهد خورد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی اظهار داشت : مردم ایران تاكنون فراز و نشیب های بی شماری را پشت سرگذاشته اند و انتخابات زیادی را با موفقیت برگزار كرده اند ، بی شك این بار نیز با سربلندی این انتخابات را به صحنه ای برای شادی دوستان انقلاب و یاس و ناامیدی دشمنان تبدیل خواهند كرد.

امام جمعه ارومیه با تاكید بر برگزاری سالم و قانونی انتخابات، خطاب به داوطلبان نمایندگی مجلس و هواداران آنها گفت: انتخابات صحنه بسیار حساسی است، افرادی كه در آن نقش دارند هم در مقابل خدا و هم در مقابل خلق خدا مسوولیت دارند، تخریب ، تهمت و افترا ، بی اخلاقی و مخدوش كردن چهره نظام و تفرقه انگیزی در میان اقوام و مذاهب گناهی نابخشودنی كه مستوجب حدود الهی و قانونی است./س

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر