کد خبر: ۱۸۹۹۴۱۹
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۵:۵۶
ارومیه/

هم‌وطنان آشوری در انتخابات با اکثریت مطلق به عبارتی اکثریت 90 درصدی شرکت خواهند کرد.

 رئیس انجمن آشوریان ارومیه در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: آشوریان مانند سال‌های گذشته در انتخابات پیش‌رو با شور و شوق شرکت خواهند کرد تا این مشارکت حداکثری باری دیگر نقشه‌های دشمنان کشورمان بی‌اثر کند و موجب ناامیدی آنها شود.

استانلی سیمونز با بیان اینکه هم‌وطنان اقلیت دینی مانند سایر اقشار جامعه برای برگزاری باشکوه انتخابات در حال بسترسازی و فراهم کردن مقدمات هستند تصریح کرد: برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس پنج نفر نام‌نویسی کرده بودند ولی شواهد نشان می‌دهد فقط دو نفر از آنها به فعالیت برای جلب همراهی مردم جامعه هدف خود تلاش خواهند کرد و سه نفر دیگر کناره‌گیری کرده‌اند.

وی با بیان اینکه برگزاری انتخابات نماد همدلی اقشار مختلف جامعه محسوب می‌شود ادامه داد: در انتخابات مردم اختلاف سلیقه‌ها و تفاوت در عقاید خود کنار می‌گذارند و برای توسعه و آبادانی کشورمان در یک نقطه به اجماع می‌رسند و اداره امور کشور به افرادی صالح و کاردان می‌سپارند.

سیمونز به تلاش دشمنان برای اختلاف‌افکنی اشاره کرد و گفت: انقلاب بعد از اینکه با پشتوانه مردم به پیروزی رسید با وجود اعمال فشارها و تحریم‌های مختلف از سوی ایادی استکبار جهانی همچنان به بهترین شکل سیاست‌های خود در زمینه‌های مختلف پیش می‌برد بر این اساس دشمنان برای ایجاد مانع مقابل کشور با پرداختن به موضوع اقلیت‌های دینی برای تفرقه‌افکنی در کشورمان تلاش می‌کنند.

وی افزود: دشمنان به دنبال القای این مفهوم در جامعه ما هستند اقلیت‌های دینی در ایران از آزادی برخوردار نیستند و زیر سلطه نظام قرار دارند ولی آشوری‌ها در این جا از آزادی کامل به عبارتی آزادی زبان، مذهب، مراسم‌ها و احوال شخصیه و ... برخوردار هستند./س

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر