کد خبر: ۱۸۹۹۹۰۷
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۲:۱۰
تحرکات زیر پوستی شیطان پرستان به گوشت رسیده

توسعه شبکه های اجتماعی و اینترنت از سویی باعث پیشرفت و از سویی پسرفت را به ارمغان آورده است، این روزها تبلیغات هر چیزی که به نوعی با فرهنگ و شعور جامعه در تضاد است را می توان در اینترنت جستوجو کرد. از اقلام ادوات جاسوسی گرفته تا انواع لوازم آرایشی و مدهای خلاف اخلاق و خلاصه همه چیز اما نوع دیگری از تیلیغات قلب اعتقادات را هدف گرفته و به دنبال سوء استفاده از آدمهایی است که اعتقادات ضعیفی دارند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، شاید کم نباشد سایت هایی که غیر اخلاقیات را رواج می دند در کنار اینها سایت هایی هم هستند که دین هایی با مضامین پرستش دنیا و غیر خدا را با ضرافت به ذهن آدم ها تزریق می کنند. این روزها فرقه شیطان پرستی در کنار باقی فرقه های فراماسونری رنگ دانه های قرمز را پخش می کند تا توجه مخاطبان رنگ پرست را به خود جلب کند.

مثلا فرقه انحرافی "عرفان کیهانی" فعالیت خود را از نیمه‌ دهه 1380 پایه‌گذاری کرده است و عوامل اصلی این فرقه در قالب دوره‌های آموزشی فعالیت خود را آغاز کردند. سپس با تربیت افرادی به عنوان مستر به صورت شبه‎هرمی در شهرهای مختلف فعالیت خود را گسترش داده‌ به سرمایه‌ کلانی نیز دست ‌یافتند. فرقه انحرافی "عرفان کیهانی" فعالیت خود را از نیمه‌ دهه 1380 پایه‌گذاری کرده است و عوامل اصلی این فرقه در قالب دوره‌های آموزشی فعالیت خود را آغاز کردند. سپس با تربیت افرادی به عنوان مستر به صورت شبه‎هرمی در شهرهای مختلف فعالیت خود را گسترش داده‌ به سرمایه‌ کلانی نیز دست ‌یافتند.

مبنای تضاد دیالکتیکی از اصلی‌ترین مبانی این دیدگاه بوده و هر آن‌چه وجود دارد قطعاً درون خود ضد خود را نیز پرورش داده و با کمک شناسایی ضد یک چیز می‌توان اصل آن را شناسایی کرد. بر همین مبنا شعور و ضد شعور، ماده و ضد ماده،‌ آگاهی و ضد آگاهی، عرفان و ضد عرفان و . . . این‌گونه شناخته می‌شود.

اکنون بیش از 70 فرقه شیطان‌پرستی در کشور فعال هستند. شيطان پرستي اکنون در حال انتقال نمادها به جامعه است و بزودي به انتقال ايدئولوژي نیز خواهد پرداخت. شیطان پرستان، شيطان را به عنوان قدرت غالب در جهان مي دانند و اگر کسي مي خواهد در جهان خوب زندگي کند بايد با شيطان باشد به طوريکه معتقدند راه خدا از طريق ارتباط با شيطان مي گذرد!

مظاهري سيف، جامعه شناس در این باره می گوید: ستاره پنج پر، دو مثلث معکوس روي هم (ستاره داود)، صليب معکوس ( ضد مسيحيت) و نشانه آمون خداي مصريان را ازجمله نمادهاي پيروان شيطان پرستي است. وي همچنین تاکید می کند: بايد براي مقابله با اين فرقه ها‌، موج فرهنگي در کشور ايجاد شود تا ماهيت اين فرقه هاي انحرافي هر چه بيشتر به جامعه شناسايي شود.

اخبار رسیده از شهرهای ساری، اصفهان، بندرانزلی، تهران و چندین شهر دیگر، حکایت از آغاز تحرکات جدید گروه‌های شیطان‌پرستی دارد. نشست‌های مخفی پارتی با نواختن موسیقی راک و متال به صورت هفتگی برگزار شده و در این جلسات، شمار بسیاری از جوانان با ظاهری نامناسب و مزین به آلات و نمادهای شیطان‌پرستی به رقص و حرکات نامتعارف دست می‌زنند. حضور دختران جوان از نکات لازم توجه به این جلسات است.

از سوی دیگر، در هیاهوی کم توجهی دولتمردان و مسئولان به مسائل فرهنگی و اعتقادی جوانان کشور، جریان‌های متعارض این فرصت را غنیمت شمرده و با اتصال به سرشاخه‌های فرامرزی و در پایان آسودگی خاطر به نشر و ترویج آموزه‌های ضد دینی خود می‌پردازند.


گزارش از محمد سیاح
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر