کد خبر: ۱۹۳۴۹۸۸
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۳:۲۸

"مهارت های زندگی" نام موقت یکی از تازه ترین و بزرگترین پروژه های مرکز پویانمایی صبا است که هم اکنون مراحل پیش تولید خود را می گذراند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا، شهرام حیدریان مدیر روابط عمومی موسسه حور در گفتگو با خبر نگار روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا گفت: "مهارت های زندگی" با هدف آموزش مهارت های مورد نیاز برای ایجاد تعاملات صحیح و سازنده در زندگی اجتماعی ساخته می شود.

وی افزود: نویسندگی این برنامه بر عهده فرخ یکدانه نویسنده و کارگردان مجموعه موفق"دانشمندان بزرگ" می باشد که علاوه بر این، سرپرستی گروه نویسندگان و گروه کارگردانان این اثر را نیز بر عهده دارد.

مدیر روابط عمومی موسسه حور اظهار داشت: پروژه مهارت های زندگی به تهیه کنندگی مرکز پویا نمایی صبا بر پایه تجربیات طولانی در زمینه کارهای آموزشی در موسسه حور ساخته می شود در کنار ارائه راهکارهای عملی برای موضوعاتی همچون همدلی، ارتباط موثر، حل مسئله، تصمیم گیری، مقابله با استرس، تفکر خلاق و ... در برگیرنده بسیاری از ظرایف مربوط به آداب معاشرت نیز هست. همچنین استفاده از آموزه ها و تعالیم پربار دینی در زمینه های مرتبط با موضوعات، بهره گیری از بازی های آموزنده، تعریف صحیح جایگاه پدر و مادر در خانواده، پرداختن به سنت ها، تاکید بر لزوم ارتباط کودک با پدربزرگ و مادربزرگ، طرح مشکلات بین همسالان و ایجاد شرایط بارش فکری از جمله تمهیدات پیش بینی شده ای است که قطعا بر بار آموزشی این سریال خواهد افزود.

حیدریان در ادامه افزود: داستان ها حول محور خانواده ای فرهنگی و متوسط شکل می گیرد که یک پسر و یک دختر در سنین دبستان و راهنمایی (در حدود سنی مخاطبین هدف) دارند و با پدربزرگ و مادربزرگ هم خانه هستند. در مقابلِ خانه آنها مجتمع بزرگی قرار دارد که خانواده های متعددی در آن زندگی می کنند و همین ترکیب، امکانِ طرح مسایل گوناگون و مهارت های مورد نیاز در حوزه زندگی شهری را برای نویسندگان فراهم می سازد.

در عین حال حضور افرادی از سایر نقاط ایران به عنوان مهمان و یا سفر اعضای خانواده اصلی به شهرها و روستاهای مختلف در برخی قسمت ها بهانه ای خواهد بود برای بررسی ردپای بسیاری از مهارت های زندگی در فرهنگ بومی و اصیل اقوام ایرانزمین.

سریال مهارت های زندگی با مدیریت تولید رضا تقدسی در قالب 250 قسمت 10 دقیقه ای و با تکنیک سه بعدی کامپیوتری در حال ساخت است./ي2

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر