کد خبر: ۱۹۳۵۱۰۷
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۸
لرستان/

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان با بیان اینكه عملكرد فعالان رسانه های سطح لرستان در ایجاد فضای آرام انتخابات قابل تقدیر است،گفت:فعالان رسانه های این حوزه در این استان تجلیل می شوند.

به گزارش

خبرنگار باشگاه خبرنگاران

؛حسن شریعت نژاد با اشاره به اینكه جامعه رسانه استان در راستای مشاركت مردم درعرصه انتخابات پیش رو مطلوب عمل كرده اند،افزود: رسانه های مرجع و اثر گذاراستان نقش چشمگیری در این راستا ایفا كرده اند در همین راستا اقدامات عوامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ارزشمند و تاثیر گذار بوده است.

رییس ستاد انتخابات لرستان عرصه انتخابات را یك پروژه ملی عنوان كرد و گفت: برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی موجب افزایش اعتبار جهانی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

وی با اشاره به اینكه فضای انتخایات در لرستان یك فضای آرام است، گفت: مطبوعات و خبرگزاری های استان به دنبال ایجاد شاخص های اصلی انتخابات هستند.

وي با اشاره به اینكه برنامه ویژه ای برای رسانه ها دربرگزاری انتخابات مجلس نهم،مهیا شده است ، افزود: ایجاد فضای تعامل و همدلی ، تلاش برای جلب اعتماد عمومی جامعه و اطمینان بخشی در زمینه امانتداری و قانونمداری مجریان و برگزاركنندگان انتخابات، وظیفه خطیری است كه رسانه ها دراین شرایط برعهده دارند.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان تصریح كرد: همانطور كه اغتشاشات فضای فتنه سال 88 با شكست روبرو شد، امنیت برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بیش از گذشته حاكم است.

شریعت نژاد اظهار داشت: عوامل دست اندر كار اجرایی ستاد انتخابات استان لرستان در راستای حضور گسترده و آگاهانه مردم در انتخابات سرنوشت ساز بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی عمل خواهند كرد و از هیچ تلاشی دریغ نخواهند كرد.

وی فضای انتخابات را یك فضای سیاسی،رقابتی و چالش برانگیز عنوان كرد و گفت:باید از غفلت ها ی احتمالی عرصه انتخابا ت جلوگیری كرد و در مقابله با این پدیده تلاش مضاعف به كار گرفته شود.

رییس ستاد انتخابات لرستان در ادامه ایجاد آرامش در فضای انتخابات را یك امر ضروی دانست و تصریح كرد:جلوگیری از تبعات منفی چالش های گذشته برخی از شهرهای كوچك استان نیز یك ضرورت محسوب می شود.

شریعت نژاد با بیان اینكه در فضای امن زمینه های سرمایه گذاری رشد و توسعه مناطق صورت می گیرد ،افزود:اقشار مختلف از جمله،اساتید،طلاب و روحانیون ،اصحاب رسانه وقشر دانشجویان باید در راستای ایجاد فضای آرام انتخابات تلاش جدی به كار گیرند.

وی در خصوص رعایت اخلاق انتخاباتی توسط نامزدهای مجلس شورای اسلامی در استان گفت:رعایت این مهم یكی از راههای جلوگیری از اهداف شوم دشمنان داخلی و خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

رییس ستاد انتخابات استان لرستان با اشاره به اینكه مصلحت اندیشی مردم و مسوولان امری ضروری محسوب می شود،گفت: این مهم با بهره گیری از مضامین و الگوهای اسلامی انتخابات در راستای دستیابی به اهداف بلند انقلاب اسلامی شكل خواهد گرفت./س


 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر