کد خبر: ۱۹۳۷۶۷۳
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۷
مشهد/

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: مشکلات ورزش استان زیاد و توانایی‌های مادی محدود است و باید مسائل اولویت‌بندی شوند.

 به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، سیدعلی‌اکبر جواهری ‌هاشمی در جلسه دیدار با فرماندار نیشابور، با بیان اینکه اعتبارات اداره کل متعلق به مردم است گفت: ما مسئول تقسیم این اعتبارات با توجه به اولویت‌ها، ویژگی ها و برخورداری‌ها هستیم.

وی اظهار امیدواری کرد: در سفر آتی هیئت دولت به خراسان رضوی تامین بودجه طرح‌های ناتمام و جبران برخی کمبودهای مالی در اولویت قرار گیرد.

وی با اشاره به توافق سازمان ورزش و جوانان با وزارت علوم برای راه‌اندازی دانشگاه تخصصی تربیت بدنی در کشور، گفت: مقدمات استقرار این دانشگاه در مشهد فراهم شده است.

وی با بیان اینکه حضور خانواده ورزشی رشید لمیر در نیشابور برای کشور مغتنم است با توجه به ظرفیت بالای علمی و ورزشی در این شهرستان، پیشنهاد داد قطب علمی کشتی کشور در نیشابور شکل بگیرد.

وی همچنین با قبول اینکه ورود تیم پیام به نیشابور از ابتدا غلط بوده  تصریح کرد: نیشابور نباید روی تیمی با مشکلات فراوان سرمایه گذاری می کرد.

در ابتدای این جلسه معاون استاندار و فرماندار نیشابور به مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی پیشنهاد داد در زمین اهدایی فرمانداری این شهرستان، دانشگاه تربیت بدنی یا دهکده المپیک شکل گیرد.

هاشمی افزود: 200 هکتار زمین منگوله‌دار در بهترین نقطه گردشکری شهرستان را حاضر است برای ایجاد یک طرح بزرگ عمرانی یا یک دانشگاه تخصصی در اختیار اداره کل ورزش و جوانان قرار دهد.

وی خواستار اختصاص اعتبارات لازم برای ساماندهی سایت پاراگلایدر در شهر درود به ویژه برای جاده دسترسی و تملک زمین آن شد.

او با بیان اینکه سالن ورزشی شهریار تکمیل نشده است، گفت: در بخش مرکزی با وجود استقبال جوانان از مقوله ورزش با کمبود سالن مواجه هستیم.

رئیس شورای ورزش نیشابور ادامه داد: ورزش را نباید با مباحث عاطفی پیش برد بلکه باید با برنامه و مدیریت حرکت کرد.

هاشمی به شدت از مدیریت قبلی ورزش استان به دلیل کم‌توجهی به ساختارهای ورزشی در نیشابور انتقاد کرد.

وی تصریح کرد: خواهش می‌کنم تشکیلات استان، مشکلات برخی باشگاه‌های ورزشی و تیم‌های فوتبال را به نیشابور نکشانند.

وی با انتقاد از مباحث پیش آمده در خصوص تیم پیام در نیشابور تاکید کرد: مدیران استان مباحث برخی تیم‌ها را به نیشابور نکشانند./س

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر