کد خبر: ۱۹۳۸۵۷۰
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۰
بیرجند /

با حضور معاون مدیرکل دفتر مقررات صادارت و واردات سازمان توسعه تجارت ایران صبح امروز 26 بهمن جاری کارگاه آموزشی ثبت سفارش الکترونیکی واردات کالا و اینکوترمز 2010 در خراسان جنوبی با حضور 100 شرکت کننده برگزار شد.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران ؛ ساسان خدایی، معاون مدیرکل دفتر مقررات صادارت و واردات سازمان توسعه تجارت ایران گفت: مباحث تجارت بین المللی اهمیت ویژه ای برای دست اندرکاران و فعالان بخش اقتصادی استان دارد.
وی افزود: هدف از تشکیل کارگاه آموزشی را آشنایی با ثبت سفارش الکترونیکی و قوانین و مقررات ثبت و سفارش کالا، آشنایی تمامی دست اندرکاران و فعالان بخش اقتصادی استان با نحوه ثبت سفارشات واردات ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه، کالاهای مصرفی و انواع خودرو و آشنایی با شرایط قراردهای بین المللی، از جمله نوع قرار داد، شرایط پرداخت و نحوه حمل و نقل برشمرد.
خدایی اظهار کرد: این کارگاه به همت سازمان صنعت، معدن و تجارت با همکاری اتاق بازرگانی، صنایع و معادن بیرجند و نمایندگی مرکز آموزشی بازرگانی استان برگزار شد.
معاون مدیرکل دفتر مقررات صادارت و واردات سازمان توسعه تجارت ایران تصریح کرد: کارگاه آموزشی اینکوترمز 2010 که مخفف قوانین بین المللی تجارت است برای اولین بار در خراسان جنوبی به مدت هشت ساعت در دو نوبت صبح و عصر فردا برگزار خواهد شد.
خدایی ادامه داد: کارگاه آموزشی ثبت سفارش الکترونیکی وادرات کالا که برای دومین بار در خراسان جنوبی برگزار می شود و به مدت هشت ساعت در دوم نوبت صبح و عصر امروز از ساعت 9 تا 13 و 16 تا 19 برگزار می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: در پایان این کارگاه ‌ها، گواهینامه‌ای معتبر از طرف سازمان توسعه و تجارت ایران به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد که هزینه آن از سوی مرکز آموزش‌های بازرگانی نمایندگی خراسان جنوبی پرداخت خواهد شد./س

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر