کد خبر: ۲۰۱۷۴۸
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۵۱
محمد خرمگاه:

پيشكسوت فوتبال گفت: باشگاه پرسپوليس متوجه ضعف هاي خود شده و در فصل نقل و انتقالات با انتخاب صحيح مهره هاي جديد تلاش مي كند تيم را به وضعيت ايده آل برساند.

محمد خرمگاه در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: پرسپوليس تغييرات حياتي اي در تيم ايجاد كرده و با اشراف كامل به مشكلاتش اين تصميم را گرفته است بايد توجه داشته باشيم خريد مهره در طول نيم فصل به اين معنا نيست كه درمدت زمان كسي پس از ايجاد تغيير در تيم شاهد دگرگوني وضعيت در تيم باشيم.

وي گفت: اين جريان در تيم پرسپوليس نيز صدق مي كند نبايد از پرسپوليس در ابتداي نيم فصل انتظار تغييرات زيادي داشته باشم به اين تيم بايد زمان كافي داد و دراين صورت است كه مي توانيم اميدوار باشيم كه پرسپوليس به جايگاه اصلي خود باز مي گردد معتقدم در شروع مجدد ليگ شاهد بازي هاي خوبي از پرسپوليس خواهيم بود و اين تيم به شرايط ايده ال خود باز خواهد گشت.

خرمگاه در خصوص يارگيري استقلال بيان كرد: من در نحوه ي يارگيري و خريدهاي استقلال مشكلي نمي بينم اگر مديران و سرمربي به فكر ترميم نقطه ضعف هاي خود نباشند قطعا به مشكل مي خورند پس طبيعي است كه انتخاب خود را به سوي بهترين بازيكنان معطوف كنند استقلال در ليگ و جام حذفي مدعي ا ست و در جام باشگاه هاي آسيا نيز حضور دارد كه براي موقعيت دراين بازي ها بايد به فكر تقويت تيم خود باشد.

وي تصريح كرد: از نحوه يارگيري استقلال متوجه مي شويم كه اين تيم نيز به نقاط ضعف خود آگاهي داد و براي پست دفاع وسط و مهاجم مهره هايي را در اختيار گرفته كه بايد اميدوار باشيم بازيكنان خوبي را جذب كرده باشد و اين بازيكنان مانند بسياري از مهره هاي خارجي كه به الگوهاي ايران مي پيوندد بي ثمر نباشند.

خرمگاه درباره واكنش رويانيان نسبت ليدرها بيان داشت: معتقدم كه هر كس در هر مقامي بايد جايگاه خود را در خاطر داشته باشد در كمال تاسف شاهديم برخي از تماشاگران و ليدرهاي فوتبال عوض شده اند و در حوضه هايي كه در حيطه اختيارشان نيست اظهار نظر مي كنند بايد گفت اظهار نظرها هميشه به نفع تيم نيست و باعث از بين رفتن روحيه تيم مي شود است اين زماني است كه مديران باشگاه حق دارند كه نخواهند ليدرها نيم فصل شان را همراهي كنند.

وي خاطر نشان كرد: اگر ليدرها وظيفه خود را انجام دهند و روابط سالمي داشته باشند قطعا باشگاه ها از وجود آنها در كنار تيم خود خوشحال خواهند شد./ق
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر