کد خبر: ۲۰۸۹۹۱
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۵
بهرامی ارض اقدس با اشاره به اجراي قانون هدفمندي يارانه ها:

دبیر همایش صادرات غیرنفتی گفت: بايد تلاش كنيم در این همایش و در پانل های تخصصی آن به دغدغه ها و نگرانی های فعالان اقتصادی کشور بپردازیم و برای آن راهکار ارائه دهیم.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران؛ در سومين همايش صادرات محسن بهرامی ارض اقدس دبیر همایش صادرات غیرنفتی در ابتداي سخنان خود علاوه بر خوشامدگویی به مدعوین و حاضران از عذرخواهی به خاطر دیر شروع شدن مراسم نیز غافل نشد.

تاخیر یک ساعته شروع مراسم باعث شد تا سخنرانی های آغازین و پانل های تخصصی فشرده تر و کوتاه تر برگزار شود. اگر چه در این میان غیبت برخی از سخنرانان چون محمد نهاوندیان و اعضای دولتی پانل ها تا حدودی این تاخیر را جبران کرد.

بهرامی ارض اقدس دبیر سومین همایش صادرات غیرنفتی اتاق تهران به همزمانی سه همایش صادرات با بحث های مربوط به هدفمندی یارانه ها اشاره كرد و گفت: در زمان برگزاری اولین همایش صادرات غیرنفتی که غضنفري، رییس سازمان توسعه تجارت بودند همکاری خوبی بین این سازمان و اتاق بازرگانی و مجلس شورای اسلامی برقرار شد تا ماده ای در قانون هدفمندی به تصویب مجلس برسد که دولت را مکلف کند تا 30 درصد از درآمد حاصل از حذف یارانه حامل های انرژی را به بخش تولید بدهد.

وي  برگزاری سومین همایش صادرات غیرنفتی با یک سالگی اجرای قانون هدفمندی را نیز به فال نیک گرفت و افزود: بايد تلاش كنيم تا بتوانیم در این همایش و در پانل های تخصصی آن به دغدغه ها و نگرانی های فعالان اقتصادی کشور بپردازیم و برای آن راهکار ارائه دهیم تا دولت نیز بتواند در ادامه راه موضوعاتی چون نوسانات نرخ ارز و افزایش قیمت نهاده های تولید که مشکلاتی عدیده ای را برای تولید کشور ایجاد کرده، مدیریت کند.

بهرامی ارض اقدس با اشاره به همزمانی برگزاری دومین همایش صادرات غیرنفتی اتاق تهران با آغاز اجرای قانون هدفمندی یارانه ها ادامه داد: بخش خصوصی از اجرای صحیح این قانون و همراهی بنگاه های اقتصادی حمايت كامل مي كند.

دبیر همایش صادرات غیرنفتی ابراز امیدواری کرد که در سال آینده و در هنگام برگزاری چهارمین همایش صادرات غیرنفتی فعالان بخش خصوصی بتوانند آمار امیدبخشی و فزاینده ای از رشد تولید و صادرات کشور ارائه دهند./ق2

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر