کد خبر: ۲۱۷۰۶۷۸
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۵
خوزستان /

شهردار شوشتر از تعیین و آماده‌سازی 52 نقطه در سطح شهر شوشتر برای تبلیغ کاندیداهای انتخابات مجلس خبر داد و گفت: این امر وظیفه‌ای است که قانون برعهده شهرداری نهاده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، آرش دُر اظهار داشت: برای تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرداری طبق بند 52 آیین‌نامه اجرایی انتخابات باید مکان‌هایی را برای تبلیغات کاندیداها مشخص کند و در این‌باره شهرداری شوشتر نیز اقدام کرده است.

وی افزود: از یک هفته گذشته روابط عمومی شهرداری شوشتر برای آماده‌سازی فضاهای در نظر گرفته شده در سطح شهر در حال تلاش است و در این‌باره اقدامات انجام شده ستودنی است.

شهردار شوشتر با تأکید بر اینکه کاندیداها باید در مکان‌های در نظر گرفته شده تبلیغات خود را نصب کنند، افزود: کاندیداها در صورتی که در محل‌های تعیین شده اقدام به نصب تبلیغات محیطی خود نکنند طبق ماده 61 قانون انتخابات مجرم شناخته شده و باید در این‌باره پاسخگو باشند.

وی تأکید کرد: شهرداری در روزهای گذشته در سطح شهر شوشتر اقدام به آماده‌سازی فضا برای حضور مردم در انتخابات کرده است و بنرها و پلاکاردهای زیادی را در سطح معابر شهری نصب کرده است.

دُر تأکید کرد: شهرداری شوشتر در راستای برگزاری انتخابات در سطح شهرستان از هیچ کمکی به ستاد انتخابات خودداری نمی‌کند و در این‌باره به همکاری‌های خود ادامه می‌دهد./س

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر