کد خبر: ۲۱۷۳۸۱۱
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۴:۴۳
اراک/

رئیس هیئت پرورش اندام و پاورلیفتینگ استان مرکزی از کسب عنوان دومی کمیته آموزش بدنسازی این هیئت در کشور در سال جاری خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، امیری گفت: کمیته آموزش این هیئت موفق شد با توجه به کارگاه‌های آموزشی برگزار شده در طول سال جاری در بین کمیته‌های آموزش استان‌های مختلف کشور رتبه دوم کشور را به خود اختصاص دهد.
وی افزود : برگزاری سه دوره کلاس مربیگری پرورش اندام، برگزاری کلاس داوری در رشته مچ‌اندازی و برگزاری بیش از هشت سمینار آموزشی در سطح کشور بخشی از برنامه‌های اجرا شده توسط این کمیته در سال جاری بوده است.
وی با بیان اینکه یک نفر از ورزشکاران استان به تیم ملی دعوت شده است گفت: تیم پرورش اندام و بادی‌کلاسیک استان با حضور در مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور که در اصفهان برگزار شد موفق به کسب مقام اولی توسط رمضان قنبرلو در رشته پرورش اندام و مقام دومی توسط علی شمسی‌قمر در بادی کلاسیک شد که طی آن رمضان قنبرلو به اردوی تیم ملی دعوت شد.
برگزاری مسابقات پاورلیفتینگ انتخابی استان، اعزام تیم مچ‌اندازی به مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور، برگزاری کلاس مربی‌گری دانشجویان، برگزاری آزمون درجه 2 مربی‌گری، اعزام تیم پاورلیفتینگ به مسابقات قهرمانی باشگاه‌های کشور در نیمه اول اسفند از برنامه‌‌های آتی این هیئت است./س

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر