کد خبر: ۲۱۷۳۸۹۰
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۰
زاهدان/

رئیس کل گمرک ایران گفت: گمرک میلک از نظر موقعیت جغرافیایی در جایی قرار گرفته که بیشترین ظرفیت را برای مبادله با افغانستان و پاکستان دارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، عباس معمارنژاد در هیرمند اظهار داشت: در 10 ماهه گذشته گمرک میلک جزو 10 گمرک اول ترانزیتی کشور بوده و با جلساتی که با مسئولان مختلف محلی و منطقه‌ای برای تسهیل کار انجام داده‌ایم امیدواریم افزایش حجم ترانزیت با اولویت حجم صادرات از مرز میلک افزایش یابد.
وی افزود: در زمینه واردات گمرک میلک یک سری امکانات از جمله انبار لازم است که هر زمان بحث انبارها و سایر سازمان‌هایی که مسئول صدور مجوزهای وارداتی هستند حضور داشته باشند تا رویه واردات از طریق گمرک ایران پیگیری شود.
معمارنژاد ادامه داد: با توجه به ظرفیت‌هایی که مرز میلک دارد و محور ترانزیتی که از چابهار آغاز می‌شود، مرز میلک به عنوان یکی از گمرک‌های مهم کشور مورد توجه قرار خواهد گرفت.
رئیس کل گمرک ایران در زمینه توسعه و تجهیز گمرک میلک گفت: باید زمینه حضور بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف فراهم شود تا با حضور بخش خصوصی که مدیریت بهتری در این زمینه‌ها دارد زمینه صادرات و ترانزیت و همچنین واردات را گسترش دهیم./س

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر