کد خبر: ۲۱۷۴۷۹۳
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۶

مجری مستعفی العربیه گفت: الجزیره و العربیه اخبار انقلاب بحرین را سانسور می‌کنند.

به گزارش سرويس بين الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از العالم، "حافظ المرازی" تصریح کرد، شبکه های الجزیره و العربیه آنچه را که در بحرین رخ می دهد سانسور کردند. این در حالی است که ملت بحرین شکنجه می شود. به سوی مردم در میدان اللؤلؤ در حالی که در ساعت سه صبح خواب بودند، تیراندازی شد. این شبکه ها از آنچه در داخل قطر و عربستان رخ می دهد، سخنی نمی گویند. سناریوی آنچه در بحرین رخ داد، به طور کامل شبیه میدان التحریر قاهره بود.

وی در ادامه گفت: پس از آنکه اعلام کردم برنامه آینده درباره اوضاع سیاسی عربستان خواهد بود، تاکید کردم که موضوع برنامه را تغییر نخواهم داد. مسئولان شبکه العربیه پخش این برنامه روزانه را به تعویق انداختند.

المرازی با حالت تمسخرآمیزی افزود: به نظر می رسد مسئولان العربیه پخش این برنامه روزانه را به برنامه سالانه تغییر دادند.

 

المرازی اضافه کرد در بحرین شاهد سرکوب اکثریت از طرف اقلیت حاکم هستیم، اما این دو شبکه سکوت کامل اختیار کرده اند و فقط به پخش بعضی تصاویر کوتاه اکتفا می کنند.

حافظ المرازی که مجری برنامه شبکه العربیه از قاهره پایتخت مصر بود در آخرین برنامه خود در این شبکه گفته بود:«آیا روزنامه های عربستان جرات می کنند کلمه ای در مورد ملک عبدالله یا رژیم عربستان سخن بگویند. اگر نتوانیم نظر خود را بیان کنیم، پخش این برنامه را متوقف خواهیم کرد. ما در برنامه آینده درباره اوضاع داخلی عربستان گفتگو خواهیم کرد. اگر این برنامه پخش شود، العربیه شبکه مستقلی است و اگر این برنامه پخش نشود، من با شما خداحافظی می کنم./ا

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر