کد خبر: ۲۱۷۵۰۱۶
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۵
زاهدان /

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با پیگیری های انجام گرفته 400 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات وزارت نفت برای تثبیت شنهای روان مصوب سفر هیات دولت در استان تامین شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، علی محمد آزاد روز پنجشنبه در دیدار با معاون وزیر نفت در زاهدان از همكاری این وزارتخانه در تامین اعتبارات مصوب تقدیر كرد و افزود: عملیات اجرایی پروژه ثبیت شنهای روان در منطقه بزودی آغاز می شود.
وی بیان كرد: اعتبارات وزارت نفت برای اجرای دو پروژه با اعتبار 5/17 میلیارد ریال در دور اول سفر رییس جمهوری، 119 پروژه با اعتبار 220 میلیارد ریال در دور دوم سفر رییس جمهوری، 50پروژه با اعتبار 100 میلیارد ریال دور سوم تامین شده است.
استاندار اظهار داشت: 250 میلیارد ریال نیز از محل اعتبارات وزارت نفت برای روكش آسفالت فاز نخست جاده كنارك- جاسك تامین شده كه این پروژه مربوط به سفر مقام معظم رهبری به سیستان و بلوچستان بوده است.
حسین شهاب الدین معاون وزیر نفت و مجری طرح 'كمك به عمران مناطق نفت خیز' نیز در این دیدار با قدردانی از پیگیری های استاندار نسبت به تخصیص اعتبارات وزارت نفت، آمادگی این وزارتخانه را برای اجرای همه پروژه های مورد تعهد را اعلام كرد./س
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر