کد خبر: ۲۳۵۴۱۰۲
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۴:۲۵

پرويز مظلومي سرمربي تيم استقلال از شرايطي كه ميشائيل هنكه به عنوان مربي در تيم ايجاد كرده است دلخور و عصباني است وي به همين دليل واكنش مناسبي به نوع رفتار و برخورد هنكه طي چند روز گذشته نشان نمي‌ دهد.

به گزارش خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران،‌ با اينكه قرار بود هنكه تيم را براي بازي‌ هاي آسيايي و ديدار با الريان آماده كند، اما اين اتفاق رخ نداد و اين مربي اجازه حضور در تمرينات را بدست نياورد.

پرويز مظلومي تمرينات تيمي را پيگيري مي‌كند و اجازه اجراي تمرينات تاكتيكي را به هنكه نمي‌دهد زيرا وي معتقد است كه هنكه با شرايط ايده‌آل در استقلال روبرو نيست و به بهانه‌هاي مختلف تيم را با شرايط ويژه همراه مي‌كند كه براي حفظ آرامش تيم استقلال مناسب و ايده‌آل نيست.

سرمربي تيم استقلال اعلام كرده است كه مشكلات مربي آلماني ربطي به مسائل تيمي و استقلال ندارد و وي به عنوان يك مربي خارجي و حرفه‌اي بايد به اين مسئله توجه لازم را داشته باشد.

شايان ذكر است، هنكه پس از 5 روز غيبت در حالي وارد تهران شد كه قصد نداشت در تمرينات شركت كند به همين دليل سرمربي آبي ها از وي دلخور است و اعلام كرده است كه به وي اجازه حضور در تمرينات را نمي‌دهد زيرا تا زمان بازي با الريان قرار است خود تمرينات تاكتيكي را پيگيري كرده و اعضاي تيمش را آماده اين بازي كند.

وي با اين شرايط قصد دارد اعلام كند كه استقلال بدون حضور هنكه نيز مي‌تواند با شرايط ايده‌آل روبرو شده و نكات تاكتيكي و خاصي را در زمين مسابقه اجرا كند مظلومي دلخوري خود را از دخالت دادن هنكه در امور تيم با باشگاه اعلام كرده است./مح
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر