کد خبر: ۲۳۵۸۴۳۰
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۵
تبریز/

سپاه عاشورا در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد:سپاه و بسیج از لیست هیچ گروه و تشکلی حمایت نکرده و لیست‌های منتسب به نهاد را شدیدا تکذیب می‌کند.

به گزارش

خبرنگار باشگاه خبرنگاران

، در بیانیه سپاه عاشورا آمده است: در آستانه انتخابات سرنوشت‌ساز 12 اسفند سال 1390 و با توجه به تبلیغات رسمی بعضی تشکل‌ها، احزاب و گروه‌ها در راستای حمایت معنوی سپاه و بسیج از لیست‌های انتخابی، به این وسیله سپاه عاشورا با وجود دعوت به حضور پرشور امت حزب ا... در پای صندوق‌های رای برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، اعلام می‌دارد که سپاه و بسیج از لیست هیچ گروه و تشکلی حمایت نکرده و لیست‌های عنوان شده و منتسب به نهاد مقدس سپاه، بسیج و رزمندگان دوران دفاع مقدس را شدیدا تکذیب می‌کند.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است: البته لازم به ذکر است که هر حزب، گروه و تشکلی که در راستای اهداف عالیه نظام، آرمان‌ها و ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی در پرتو ولایت ولی امر مسلمین جهان گام بردارد بی‌تردید مورد احترام سپاه سپاه و بسیج خواهد بود و این به منزله حمایت از گروه خاصی نیست.

این بیانیه افزوده است: امیدواریم که امت آگاه، بصیر و ولایتمدار استان آذربایجان‌شرقی همگام با امت قهرمان ایران اسلامی بار دیگر در اسفندماه با خلق حماسه‌ای دیگر با حضور معنوی و فیزیکی در پای صندوق‌های رای، بر یاوه‌سرایی‌های رسانه‌های استکبار جهانی خط بطلان کشیده و نظام اسلامی را که ثمره خون شهیدان گلگون کفن ایران اسلامی است، سال‌های سال تضمین و بیمه کرده و با ارائه الگوی مردمسالاری دینی، مردم آزاده جهان را از یوغ دموکراسی‌های دروغین و تحت هر عنوانی رهایی بخشند./س

 

 

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی