کد خبر: ۲۵۱۲۰۸۷
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۳:۳۵
سمنان/

رئیس سازمان جهاد كشاورزی استان سمنان از كسب رتبه نخست این سازمان در طرح شناسنامه بهره بردار حقیقی و حقوقی در كشور خبر داد.

'سیدمجید موسوی' در گفتگو با

خبرنگارباشگاه خبرنگاران سمنان

افزود: این طرح برای شناسایی جامعه آماری بهره برداران، ساماندهی و نظم بخشی در توزیع نهاده های كشاورزی از مهر ماه امسال در كشور شروع شده است.

وی افزود: مرحله اول طرح بر اساس خوداظهاری بهره برداران و مراجعه به دفاتر ICT روستایی، كافی نت ها و یا مراجعه به سایت مورد نظر انجام و منجر به پیشرفت حدود 40 درصدی طرح و قرار گرفتن استان در رتبه بیست و هشتم در كشور شد.

وی از اواخر بهمن ماه با یك عزم همه جانبه بین بخشی در استان سمنان مقرر شد كه در مدت كمتر از یك ماه این طرح به سرانجام برسد و این استان حداقل در رتبه اول تا سوم قرار گیرد.

موسوی افزود: در مدت 20 روز با كار مداوم ستاد ، شهرستانها و مراكز خدمات جهاد كشاورزی، اطلاعات بیش از 22 هزار نفر از بهره برداران ثبت نام نشده استان سمنان وارد سامانه شناسنامه بهره بردار شد و استان سمنان با پیشرفت كاری 100 درصد و ثبت بیش از 39 هزار بهره بردار توانست رتبه اول كشور را كسب كند.

وی با مقایسه پیشرفت كار در این دوره بیست روزه گفت: تا نوزدهم بهمن ماه این طرح با پیشرفت 45 درصدی ثبت نام حدود 17 هزار نفر در استان سمنان اجرا شده بود اما با پیگیری های به عمل آمده در این مدت كوتاه اطلاعات وارده به سامانه به بیش از 39 هزار نفر رسید.

رئیس سازمان جهاد كشاورزی استان سمنان افزود: این سازمان علاوه بر كسب رتبه نخست، اولین استانی است كه این طرح را به اتمام رسانده و آماده اجرای مرحله دوم طرح با ابلاغ از سوی وزارت متبوع است./س

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر