کد خبر: ۲۵۱۲۷۵۱
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۰

مدیر پذیرش فرابورس از درج شرکت تولید خورو سایپا کاشان در بازاراول و نيز 3 شرکت مجتمع فولاد تربت حیدریه ،کیسون و پخش هجرت نیز در بازار پایه خبر داد.


سید مهدی علم الهدی در گفتگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران با اعلام این خبرگفت:شرکت تولید خورو سایپا کاشان به عنوان پنجاه و ششمین نماد معاملاتی با سرمایه 2 هزار و500 میلیارد ریال در زمینه خورو و ساخت قطعات فعالیت می کند و در حال حاضر سرمایه گذاری و توسعه صنعتی نیوان ابتکار، 51 درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارد.
 

 

ي تصریح کرد: شرکت کیسون با سرمایه هزارو 280 میلیارد ریال در زمینه انبوه سازی، املاک و مستغلات فعالیت می کند و 25.8 درصد از سهام آن به شرکت فراسر تعلق دارد.
مدیر پذیرش فرابورس در خصوص درج شرکت های جدید در بازار پایه یادآورشد: شرکت های پخش هجرت ،کیسون و مجتمع فولاد تربت حیدریه با مجموع سرمایه هزارو 338میلیارد ریال در بازار پایه درج شدند .
علم الهدي همچنين در زمینه فعالیت شرکت های پخش هجرت ومجتمع فولاد تربت حیدریه خاطر نشان کرد: شرکت پخش هجرت در حوزه محصولات دارویی فعالیت می کند وداروسازی فارابی با در اختیارداشتن مالکیت 35.5 درصد از سهام آن از سهامداران عمده پخش هجرت محسوب می شود.
وي خاطر نشان كرد: مجتمع فولاد تربت حیدریه به عنوان چهل و هشتمین نماد معاملاتی در حوزه فلزات اساسی فعالیت می کندو موسسه خدمات حوزه علمیه اصفهان، 80درصد از سهام آن را دراختیار دارد.

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر