کد خبر: ۲۵۱۲۷۸۵
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۱

ویژه برنامه های رادیو جوان به مناسبت نوروز 91 اعلام شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، روابط عمومی رادیو جوان ،ویژه برنامه های شبکه جوان را به مناسبت تحویل سال نو وبرنامه های ویژه نوروز سال 1391 به این شرح اعلام کرد:

- " سین هشتم " عنوان ویژه برنامه نوروزی با ساختار ترکیبی- نمایشی از گروه جوان وفرهنگ شبکه جوان است که در 13 قسمت 15 دقیقه ای باموضوع تفریح وسرگرمی تهیه شده این برنامه از تاریخ 28 اسفند تا 13 فروردین 91 از ساعت 7صبح از این شبکه پخش می شود.

- " کافه بهار" برنامه ترکیبی از گروه جوان وفرهنگ شبکه جوان است که به مناسبت ایام نوروز در15 قسمت 90 دقیقه ای تهیه شده است .برنامه کافه بهار باموضوع جنگ فرهنگی وبا رویکرداطلاع رسانی وتفریح وسرگرمی از تاریخ 28 اسفند تا 13 فروردین 91 از ساعت 14:30 پخش می شود.

-" نودو یک " برنامه ای ترکیبی –نمایشی از گروه جوان وفرهنگ است که در قالب طنز به بررسی مسائل فرهنگی وآسیب شناسی تعاملات مردم درایام نوروز می پردازد.این برنامه در 15 قسمت 60 دقیقه ای تهیه شده است واز تاریخ 28 اسفند تا 13 فروردین 91 در ساعت 22:30 از رادیو جوان پخش می شود.

- " شروع شد " عنوان ویژه برنامه نوروزی از گروه جوان وجامعه است که درقالب ترکیبی نمایشی متناسب با ایام نوروز در15 قسمت 180 دقیقه ای تهیه شده است. این برنامه با رویکرد ترویج فرهنگ و سنن ایرانی –اسلامی وبا هدف آشنایی مخاطبان با تنوع فرهنگی اقوام ایرانی ، ایجاد فضایی شاد وسرگرم کننده از تاریخ 28 اسفند تا 13 فروردین 91 از ساعت 9:30 پخش می شود.

- "نفسی تازه کنیم " ویژه برنامه ای از گروه جوان وجامعه است که به مناسبت تحویل سال 91 تدارک دیده شده است . " نودپر" با رویکرد سرگرمی، تفریح ، آموزش واطلاع رسانی در یک قسمت به مدت 210 دقیقه از ساعت 6:30 دقیقه از شبکه جوان پخش می شود.

-" سایه روشن " برنامه ای ترکیبی نمایشی از گروه جوان ودانش است که در 14 قسمت 45 دقیقه ای تهیه شده است . این برنامه با موضوع علمی تفریحی وبا رویکرد اطلاع رسانی از تاریخ 28 اسفند تا 13 فروردین از ساعت 7:30 پخش می شود.

- برنامه " هزار اقلیم " عنوان ویژه برنامه ای از گروه جوان ودانش شبکه جوان است که ویژه نوروز تدارک دیده شده است در این برنامه مناطق طبیعی وجاذبه های گردشگری ایران معرفی می شود. هزار اقلیم در 15 قسمت 30 دقیقه ای تهیه شده واز 28 اسفند تا 13 فروردین از ساعت 14 از این شبکه پخش می شود.

- " ورزش 90" ویژه برنامه از گروه ورزش وتفریحات شبکه جوان است که در15 قسمت 60 دقیقه ای تهیه شده وبه بررسی ورزش در سال 90 ونیز به مرور موفقیت های ورزشی ،نحوه کسب سهمیه های المپیک ومعرفی ورزشکاران موفق می پردازد.این برنامه از 28 اسفند تا 13 فروردین در ساعت 16 از شبکه جوان پخش می شود.

- "بهار نارنج " جنگ نوروزی با ساختار ترکیبی- نمایشی از گروه ورزش وتفریحات است که با رویکرد اطلاع رسانی به مسافران نوروزی در مورد آب وهوای مناطق مختلف ایران ونیز معرفی سنت های نوروزی به شنوندگان شبکه جوان تدارک دیده شده است .این برنامه در 15 قسمت 180 دقیقه ای از تاریخ 28 اسفند تا 13 فروردین در ساعت پخش 17 پخش می شود.

- " پاتوق نوروزی" برنامه ترکیبی نمایشی از گروه ورزش و تفریحات شبکه جوان است این برنامه با رویکرد تفریح وسرگرمی تلاش دارد ضمن آگاهی دادن به مخاطبان و تعامل بیشتر شنوندگان و برنامه سازان رادیو جوان ، ساعتی خوشی رابرای مردم فراهم آورد . پاتوق نوروزی در 15 قسمت 60 دقیقه ای تهیه شده است واز تاریخ 28 اسفند تا 13 فروردین در ساعت 20 پخش می شود.

- " جزیره بی صدا " برنامه ای ترکیبی نمایشی از گروه ورزش وتفریحات است که در15 قسمت 30 دقیقه ای تهیه شده واز 28 اسفند تا 13 فروردین از ساعت 21 از شبکه جوان پخش می شود.

-" آفساید " برنامه طنز ورزشی که متناسب با فضای نوروز در گروه ورزش وتفریحات شبکه جوان تهیه شده است. این برنامه در15 قسمت 30 دقیقه ای آماده شده واز 28 اسفند تا 13 فروردین 91 درساعت 9 پخش خواهد شد.

- " شب نشینی" عنوان ویژه برنامه ومیهمانی رادیویی از گروه جوان واندیشه است که به مناسبت عید نوروز تهیه شده است .این برنامه در15 قسمت 45 از 28 اسفند تا 13 فروردین ازشبکه جوان پخش می شود./ي2

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر