کد خبر: ۲۵۱۳۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۰
لرستان/

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان گفت: براساس نتایج نهایی شمارش آرای مأخوذه در حوزه انتخابیه خرمآباد و چگنی، ایرج عبدی با کسب 67 هزار و 562 رأی مأخوذه به عنوان نماینده منتخب مردم در این حوزه انتخاب شد.

به گزارش

باشگاه ؛

حسن شریعت‌ن‍‍ژاد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مجموع آرای مأخوذه در حوزه خرم‌آباد و چگنی 256 هزار و 90 رأی بوده، که ایرج عبدی با کسب بیشترین رأی در میان دیگر داوطلبان، ‌به عنوان نماینده منتخب مردم برگزیده شده است.

وی در مورد انتخاب نماینده دوم این حوزه انتخابیه نیز اظهار داشت: هم‌چنین ابراهیم آقامحمدی با کسب 39 هزار و 356 رأی و محمدرضا ملکشاهی‌راد با کسب 35 هزار و 920 رأی برای انتخاب نماینده دوم این حوزه به انتخابات مرحله دوم راه یافتند.

شریعت‌ن‍ژاد گفت: نتایج شمارش آرای انتخابات مجلس نهم در سطح این استان اعلام و افراد منتخب برای حضور در مجلس و هم‌چنین داوطلبین راه یافته به دور دوم انتخابات مشخص شده‌اند و اسامی آنها به ستاد انتخابات وزارت کشور اعلام شده است.

استان لرستان در مجموع دارای 9 نماینده در مجلس شورای اسلامی است که دو نماینده آنها مربوط به حوزه انتخابیه خرم‌آباد و چگنی هستند.

لازم به ذکر است، استان لرستان دارای هفت حوزه انتخابیه است که الهیار ملکشاهی از کوهدشت، محمدتقی توکلی از الیگودرز، حجت‌الله خدایی سوری از سلسله و دلفان مستقیماً به مجلس راه یافتند.

در حوزه انتخابیه پلدختر و معمولان علی کاییدی و حمید کاظمی و در حوزه انتخابیه دورود و ازنا عباس قائد رحمت و حسین گودرزی به دور دوم انتخابات مجلس راه یافتند.

در حوزه انتخابیه بروجرد علاءالدین بروجردی به عنوان یکی از نمایندگان مردم بروجرد به مجلس راه یافت و آقایان هادی مقدسی و بهرام بیرانوند به دور دوم کشیده شدند./س

 

 

 

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی