کد خبر: ۲۵۱۵۰۳۳
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۰

دکتر فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور احکام جداگانه ای آقایان مهندس محمدباقر شکیبا را به عنوان معاون عمران و توسعه واحد علوم و تحقیقات و حسین مهردوست را به عنوان معاون اداری و مالی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد

 

به گزارش سرويس علمي پزشکي باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات دکتر خسرو دانشجو نماینده ریاست دانشگاه در این نشست ضمن قدردانی از زحمات آقایان دکتر حمدی معاون سابق اداری و مالی و مهندس فروهش معاون سابق عمران و توسعه این واحد ، ابراز امیدواری کرد که به نحو شایسته و مطلوب از تجارب آنان در دانشگاه استفاده شود.

دکتر خسرو دانشجو در این جلسه گفت: مسئولان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی منافع دانشجویان را الویت اول کاری خود بدانند. زیرا اصل این دانشگاه منوط به وجود آنان است.

وی خطاب به معاونین جدید این واحد گفت: تغییر نیروی انسانی یک مجموعه نباید وابسته به تغییر مدیران آن مجموعه باشد و از مدیران و معاونان انتظار می رود در جهت تامین امنیت شغلی و حفظ شان و منزلت کارکنان واحد علوم و تحقیقات کوشا باشند .

لازم به ذکر است مهندس شکیبا سالها در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، استانداری تهران، دانشگاه صنعتی شریف و...مسئولیت های عمرانی را بر عهده داشته اند .همچنین حسین مهردوست نیز تا کنون تجربه مسئولیت های اداری و مالی در سازمان هایی ازجمله سما، واحد تهران غرب دانشگاه آزاد اسلامی و ریاست یکی از دانشکده های دانشگاه آزاد را برعهده داشته اند.

همچنین به پیشنهاد دکتر دانشجو مقرر شد مهندس فروهش فعالیت خود را به عنوان عضو هیات مدیره عمرانی واحد علوم و تحقیقات آغاز کند ./ع 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر