کد خبر: ۲۵۱۵۲۴۷
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۷:۰۵
ارومیه/

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: مشارکت قشر فرهنگی و هنری جلوه خاص و بی‌بدیلی در شعب اخذ رای ایجاد کرده بود.

به گزارش

خبرنگار باشگاه خبرنگاران

، حجت‌الاسلام محمدباقر کریمی در جمع نخبگان فرهنگی آذربایجان غربی اظهار داشت: همه آحاد جامعه اعم از کسبه، اصناف، دانشجویان در آیین رای‌گیری حضور به هم رساندند که در این بین نخبگان فرهنگی استان حضور چشمگیری داشتند.

وی افزود: افراد فرهیخته و نخبگان به طور معمول الگوی نسل جوان قرار می‌گیرند و در طول رویدادهای سیاسی و اجتماعی مختلف نیز عملکرد و نوع حرکت نخبگان و قشر فرهنگی توسط نسل جدید اعم از جوانان و نوجوانان رصد می‌شود بر این اساس حضور هنرمندان و صاحب‌نظران پای صندوق‌های رای بسیار مورد توجه بود.

به گفته وی فجر پیروزی متعلق به کاندیداها نبوده بلکه از آن ملت بزرگ و سلحشور ایران زمین است.

کریمی خاطرنشان کرد: با وجودی که ایادی استکبار جهانی با در دست گرفتن حربه‌های مختلف به انحای گوناگون نظام و ملت ایران را تهدید می‌کنند ولی ملت ایران پایدارتر و مقاوم‌تر از گذشته در این انتخابات شرکت کردند تا بار دیگر صحنه‌ای از اقتدار ملی و حقارت دشمنان به تصویر بکشند.

وی با بیان اینکه حضور پر شور مردم انقلابی در تمام عرصه‌ها به همه دنیا نشان داده است که این مردم فهیم از درک و شعور و دانشی فراتر از تصور موجود در به دست گرفتن سرنوشت خویش برخوردارند، اظهار داشت: اولین شرط این اقتدار و سربلندی، وحدت کلمه و حرکت در مسیر ارزش‌های اصیل اسلامی در سایه رهبری‌های آگاهانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری بوده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی تاکید کرد: مردم غیرت‌مند ایران اسلامی در این سال‌ها با لحظه لحظه‌های رشد و شکوفایی دستاوردهای انقلاب اسلامی با همه سختی‌ها و دشواری‌هایی که وجود داشته است، پا به پا، استوار و ثابت‌قدم پیش رفته‌اند و نگذاشته‌اند اصل و ریشه انقلاب اسلامی متزلزل شود./س

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر