کد خبر: ۲۵۱۵۶۵۳
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۷
كانون دانشگاهيان ايران اسلامي:

كانون دانشگاهيان ايران اسلامي با صدور بيانيه اي حضور پرشور در انتخابات را نشان هوشياري مردم دانستند و ابراز اميدواري کردند ايران اسلامي همواره در عرصه هاي مختلف الگويي براي همه ملت هاي منطقه و جهان باشد.

به گزارش حوزه دانشگاه باشگاه خبرنگاران؛كانون دانشگاهيان ايران اسلامي با صدور بيانيه اي حضور نامزدهاي بسيار، باتخصص هاي متنوع  در انتخابات را كه جملگي از اساتيد دانشگاه بودند، نشان دهنده عملي شدن شعار تخصص و تعهد در راس نمايندگي و سياستمداري دانستند.

متن بيانيه به اين شرح است:


انتخابات همواره تجلي پويايي و نشاط ملتي است كه انديشه پيشرفت عدالت محور كشور را در سر دارند.
تداوم حيات ملت ايران پيوسته در گرو حضور آگاهانه آنان به هنگام تعيين سرنوشت سياسي و اجتماعي است تا با پشتوانه حضور آنان، نمايندگان و نخبگان سياسي صالح و ولايتمدار اهداف انقلاب اسلامي و منافع ملي را به بهترين وجه تامين نمايند.


از ماه ها قبل مدعيان دروغين دموكراسي و حقوق بشر، بنگاه هاي سخن پراكني بيگانه و همسو با آنها، منافقين و فتنه گران داخلي و خارجي، مرم را به عدم حضور در انتخابات سرنوشت ساز مجلس نهم دعوت مي كردند و بر طبل تحريم انتخابات مي كوبيدند. اما بار ديگر ملت ولايتمدار و با بصيرت ايران عزيز با حضور پرشكوه خود در انتخابات مجلس نهم ثابت كردند كه علي رغم تمامي فشارها و تهديدات ماه هاي اخير، به ارزش هاي اسلامي و انقلابي و رهبر فرزانه انقلاب همچنان وفادارند.


اين ملت بزرگ به راستي شايسته بهترين خدمت ها هستند و بر همه مسئولان فرض است كه بيش از پيش خود را براي خدمت به اين مردم خوب آماده كنند.


حضور بي سابقه خانواده بزرگ دانشگاهيان نيز رونقي دوچندان به اين انتخابات بخشيد. حضور نامزدهاي بسيار باتخصص هاي متنوع كه جملگي از اساتيد دانشگاه بودند، نشان دهنده عملي شدن شعار تخصص و تعهد در راس نمايندگي و سياستمداري است كه الحمدلله راي قاطع ملت بزرگ ايران به نامزدهاي صالح، نقطه عطفي در به وقوع پيوستن اين اصل مهم بشمار مي آيد.


كانون دانشگاهيان ايران اسلامي ضمن قدرداني از همه اقشار ملت بزرگ ايران، اين حضور پرشور را كه نشان هوشياري آنان است، ارج مي نهد و اميد آن دارد كه ايران اسلامي همواره در عرصه هاي مختلف سياسي و بين المللي به ويژه در اين عصر بيداري اسلامي، الگويي براي همه ملت هاي منطقه و جهان باشد.


با آرزوي توفيق الهي
كانون دانشگاهيان ايران اسلامي./ش4
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر