کد خبر: ۲۵۱۶۶۲۶
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۸
مشهد/

مدیر اجرایی برنامه جامع خانواده پایدار از حضور 40 درصد از وکلا در دوره آموزشی خانواده پایدار خبر داد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی برنامه جامع خانواده پایدار خراسان رضوی، اسماعیل سقاب اصفهانی با اعلام این خبر افزود: علاوه بر وکلا عریضه نویسان و کارمندان دادگستری استان خراسان رضوی، نیز در این دوره آموزشی شرکت می کنند.

وی هدف از برگزاری این دوره حساس سازی و آموزش عریضه نویسان وکلا و کارمندان دادگستری کرد و گفت:‌ پیشگیری از گسترش طلاق در بین مراجعان مجتمع های قضایی خانواده در سطح شهر مشهد است.

وی افزود: این دوره آموزشی درقالب اجرای طرح ارائه خدمات آموزشی، مشاوره ای و اجتماعی به مراجعان مجتمع های قضایی خانواده شهر مشهد به منظور پیشگیری از طلاق به عنوان بخشی از برنامه های مداخله ای راهنمایی و مشاوره برنامه جامع خانواده پایدار به اجرا درمی آید.

اصفهانی عنوان کرد: آموزش هایی به صورت کارگاهی ارائه خواهد شد و به ترتیب کارمندان دادگستری در دو گروه 30 نفری عریضه نویسان در دو گروه 25 نفره وکلا در شش گروه 40 نفره آموزش خواهند دید.

وی اظهار داشت: با توجه به حضور 600 وکیل در استان تنها 40 درصد از این افراد برای آموزش درنظر گرفته شده است.

مدیر اجرایی برنامه جامع خانواده پایدار در پایان افزود: دوره آموزشی، قضاوت دادگاه های خانواده نیز در آغاز سال آینده و در ادامه این دوره برگزار خواهد شد. 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر