کد خبر: ۲۵۱۶۶۲۷
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۸:۴۵
اصفهان/

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان از آمادگی کامل 550 گروه امدادی درقالب طرح استقبال ایمن ازبهار در مناطق مختلف استان خبرداد.

به گزارش

خبرنگارباشگاه خبرنگاران

منصور شیشه فروش امروز در جلسه ستاد دائمی سفر‌های استان تصریح کرد: ایمنی ستاد‌های اسکان نوروزی و مسافران و گردشگران در ایام نوروز از ضرورت ویژه‌ای برخوردار بوده و در حال حاضر ستاد دائمی سفر‌های استان تمامی تمهیدات لازم را برای این موضوع در نظر گرفته است.

وی با اشاره به آمادگی پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی در تمامی موارد برای ایام نوروز اضافه کرد: در حال حاضر و با توجه به پیش رو بودن ایام نوروز سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم در استان به منظور پذیرایی از مسافران در ایام نوروز صورت گرفته است.

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان تصریح کرد: 550 گروه امدادی در قالب طرح استقبال ایمن از بهار در ایام نوروز پیش رو در مناطق مختلف موجود در سطح استان مستقر می‌شوند.

وی به هدف از استقرار این گروه‌ها در مناطق مختلف استان در ایام نوروز 91 اشاره کرد و افزود: این اکیپ‌ها با هدف ارتقای سطح ایمنی در ارائه خدمات و سفر‌های درون شهری و برون‌شهری در مناطق مختلف استان استقرار می‌یابند.

شیشه فروش تاکید کرد: گروه‌های امدادی در قالب طرح استقبال ایمن از بهار از 25 اسفند ماه جاری تا 15 فروردین ماه سال آتی در مناطق استان ایمنی سفر گردشگران و مسافران نوروزی را در مناطق مختلف استان تضمین می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: در راستای تقویت کارگروه‌های عملیاتی و ایمنی در جاده‌ها در مناطق شهری و روستایی 145 میلیارد ریال اعتبار عمرانی از محل مدیریت بحران طی سال جاری به ادارات راه و ترابری، شهرداری‌ها، دانشگاه علوم پزشکی، جمعیت هلال احمر و هواشناسی اختصاص یافته است واین ادارات باید به اجرای طرح‌های ایمنی در سطح استان اقدام کنند .

وی با اشاره به اینکه گروههای امدادی در ایام نوروز در محور‌های جاده‌ای و کوهستانی مراکز گردشگری، کوهستان‌ها، دریاچه‌ها و بنا‌های تاریخی موجود در سطح استان مستقر می‌شوند، گفت: همچنین گروه‌های تعمیراتی و امدادی راه، برق، آب، گاز و سوخت در طول ایام نوروز به صورت شبانه‌روزی ارائه کنند./س

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی