کد خبر: ۲۵۱۷۹۸۲
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۳:۳۰

آقای خاتمی هرگونه فشار پیدا و پنهان، معامله و پیغامی را تکذیب کرد و در مقابل این پرسش که دیروز بر روی برگه رایش چه نوشته است، گفت: "جمهوری اسلامی"

به گزارش گروه وب گردی باشگاه خبرنگاران ، اولین موضع گیری سید محمد خاتمی رئیس جمهور پیشین ایران ، در پی واکنش های تند ضد انقلاب به شرکتش در انتخابات ریاست جمهوری در صفحه یکی از کاربران فیس بوک انتشار یافت ، با این حال دفتر خاتمی اعلام کرد که توضیح و تبیین ایشان در اولین فرصت منتشرخواهد شد

این موضع گیری به صورت نقل قول از طرف حسین نورانی صورت گرفته است ، حسین نورانی از فعالین سیاسی نزدیک به ملی مذهبی ها که سابقه محکومیت و زندان نیز دارد در صفحه فیس بوکش از دیدارش با سید محمد خاتمی و سوال از علت رای دادنش ، اینگونه نوشته است : امروز ساعاتی خدمت آقای خاتمی بودم. کاملا در جریان سنگینی فضای بوجود آمده در پی رای دادنشان بود و این فضای سنگین تا نزدیک ترین افراد و بستگان آقای خاتمی امتداد داشت.

آقای خاتمی اولین چیزی که گفت "بسیار سخت بودن" تصمیمی بود که دیروز اجرا کرد. گفت که نسبت به تبعات عاطفی رایش آگاهی داشته و نسبت به آن احساس مسئولیت سنگین و دلنگرانی می کرده."

این روزنامه‌نگار ادامه داده است: "آقای خاتمی تاکید بر پیچیده بودن شرایط سیاسی داخلی و بین المللی کرد و ابعاد متعددی از موضوعات مختلف که هر لحظه بر تصمیمات می تواند اثرگذار شود، بر این اساس خواستار درک این پیچیدگی ها از سوی همگان شد.

او گفت مدعی این نیست که درست ترین تصمیم ممکن را گرفته، ولی سعی کرده با رعایت همه این جوانب و پیچیدگی ها اقدام کند ، البته در صدد گفتگویی مستقیم با مردم است و به زودی حرف هایی را با مردم در این باره مطرح خواهد کرد.

نوری نژاد در پایان نوشته است : " این را هم اضافه کنم که آقای خاتمی هرگونه فشار پیدا و پنهان، معامله و پیغامی را تکذیب کرد و در مقابل این پرسش که دیروز بر روی برگه رایش چه نوشته است، گفت: "جمهوری اسلامی".

این در حالی است که همچنان واکنش‌های منفی ضد انقلاب نسبت به اقدام دیروز رییس‌جمهور پیشین ایران ادامه دارد./ف

برای دیدن آخرین خبرهای وب گردی اینجا را کلیک نمایید

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر