کد خبر: ۲۵۱۹۶۸۱
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۰:۲۰
مشهد/

رييس اداره مطالعات و بررسي هاي فني اداره كل راه و ترابري خراسان رضوي از اخذ تاييديه توجيه فني، اقتصادي، اجتماعي، زيست محيطي و پدافند غيرعامل براي 3 پروژه بهسازي محور به طول 117 كيلومتر طی سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و ترابری خراسان رضوی، یحیی صادقی تصریح کرد: این تاییدیه ها برای سه پروژه تقی آباد - عبدا... گیو به طول 55 کیلومتر، جغتای – انداده به طول 20 کیلومتر و تربت جام – باخرز به طول 42 کیلومتر دریافت شده است.
وی با بیان اینکه فعالیت های اداره مطالعات و بررسی های فنی اداره کل راه و ترابری خراسان رضوی با رویکرد کنترل و نظارت بر پروژه های مطالعاتی و ارزیابی عملکرد مهندسان مشاور در حال انجام است، گفت: در این راستا، 4 پروژه مطالعات احداث محور به طول 89 کیلومتر طی سال جاری کنترل شده است.
وی با اشاره به تصویب و کنترل مطالعات 6 پروژه احداث باند دوم محورهای استان در سال جاری به طول 168 کیلومتر، گفت: این عملیات در محورهای سبزوار- آبرون به طول 39 کیلومتر، سه راهی نشتیفان – بیاس آباد به میزان 23کیلومتر، تقاطع سنگ بست به طول10 کیلومتر، حکم آباد – انداد به طول 40 کیلومتر، بیاس آباد – کالشور به طول 40 کیلومتر و دوغایی – آبروان به طول 16 کیلومتر انجام شده است.
رییس اداره مطالعات و بررسی های فنی اداره کل راه و ترابری خراسان رضوی تصریح کرد: تحویل عملیات نقشه‌برداری 50 پروژه به طول 600 کیلومتر، از دیگر فعالیت های صورت گرفته این اداره طی سال 90 محسوب می شود.

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر