کد خبر: ۳۲۳۸۱۹
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۰ - ۰۹:۴۰
معاون حمل و نقل و ترافيك منطقه يك:

معاون حمل و نقل و ترافيك منطقه يك گفت: اين مانور به منظور سنجش ميزان آمادگي و هماهنگي در مواقع بحراني، شناسايي نقاط قوت و ضعف، نهادينه كردن آموزشهاي لازم جهت به كارگيري تجهيزات در برخورد با بلاياي طبيعي و ايجاد بستر مناسب براي هماهنگي بين سازمانها در سال جاري برگزار شد.


پوريا محمديان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: برگزاري مانورهاي عملياتي، تمريني موثر براي عكس العمل سريع در زمان وقوع بلاياي طبيعي و حوادث محتمل خواهد بود و برنامه هاي‌ آموزشي پيش از بحران ميزان تلفات ناشي از حوادث طبيعي را به نحو چشم گيري كاهش مي‌دهد.

وي بيان كرد: اين مانور در راستاي تحقق اهداف و افزايش عكس العمل دقيق امداد رساني در شرايط بحراني با يك سناريوي دقيق در يك عمليات همه جانبه و با نظارت اعضاي ستاد بحران، مانور امداد و نجات اجرايي شد.

محمديان تصريح كرد: در اين عمليات پس از آموزش كاركنان كل ساختمان، عمليات پناه گيري و امداد و نجات مصدومان حادثه و مديريت معابر محدوده با كمك سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني ‌،اورژانس تهران، نيروي انتظامي ، پليس راهور ،بهداشت و درمان و گروههاي دوام محله دارآباد صورت گرفت.

وي گفت: در اين مانور فرضي 12 نفر مصدوم از 4 طبقه اين ساختمان نجات يافتند و سارقان اين حادثه نيز توسط نيروهاي انتظامي دستگير شدند./ز
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر