کد خبر: ۳۲۷۳۴۰
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۶

شهردار ناحیه یک منطقه 10 از اجرای جمع آوری ظایعات فضای سبز در سطح محدوده با تلاش اداره خدمات شهری شهرداری منطقه یک خبر دارد.


ایمان بهاری در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: در راستای حذف آلودگی های محیطی و زیست محیطی و با هدف رعایت اصول بهداشتی و خدمات رسانی به شهروندان عملیات جمع آوری یک خاور زباله و ضایعات فضای سبز واقع در خیابان شهید مردانشاهی امروز 13 دی انجام شد که رضایتمنی شمار زیادی از شهروندان ساکن در محدوده مذکور را به همراه داشت.

بهاری در ادامه اظهار داشت: به منظور نظافت و رعایت اصول بهداشتی و با هدف خدمت رسانی و جلب رضایتمندی شهروندان این اداره نسبت به رفت و روب عقب نشینی های خیابان شهید رنجبر به متراژ 200 متر مربع اقدام به عمل آورد.

همچنین رفت و روب در خیابان های شهید سبحانی و شهید نوری و بزرگراه شهید نواب صفوی جمعاً‌ به متراژ هشت هزار و پانصد متر طول با تلاش این اداره انجام شد و این فعالیت با هدف حذف آلودگی های محیطی و زیست محیطی صورت گرفت.

شهردار ناحیه یک منطقه 10 تصریح کرد: از جمله چالش های زیست محیطی در دنیای متمدن امروز جمع آوری زباله است لذا زباله های موجود در داخل انهار از جمله اقداماتی است که بهداشت عمومی را به خطر می اندازد از این رو این اداره در راستای رعایت اصول بهداشتی نسبت به لایروبی نهرها موجود در سطح خیابان کارون اقدام کرد.

وی خاطرنشان کرد: در راستای نظافت شهر، آراستگی منظر شهری ، رعایت اصول بهداشتی و حفاظت از محیط زیست و با هدف پاکیزگی محیط ظهری و رفع آلودگی محیطی و زیست محیطی، عملیات جمع آوری 5 خاور خاک و نخاله موجود در حوزه علمیه باقر العلوم واقع در خیابان شهید پهلوانی انجام شد./ز
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر