کد خبر: ۳۲۹۴۱۷
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۰
سمنان/وزیر ورزش؛

وزیر ورزش و جوانان در شاهرود گفت: در دولت‏های نهم و دهم با تدابیر اندیشیده شده، توجه زیادی به زیرساخت‏های ورزش در کشور شده است

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران؛محمد عباسی عصرديروزدر نشستی با روسا، نواب رئیس بانوان، پیشکسوتان، قهرمانان و مسئولان سازمان‏های مردم‏نهاد شهرستان شاهرود که در حاشیه سفر به این شهرستان و بازدید از طرح‏های در دست اجرا انجام شد، خواستار توجه بیشتر به امور ورزشی در شهرستان‏ها شد.
وی اظهار کرد: در برهه کنونی، عزت انقلاب اسلامی به این است که مردم و مسئولان در کنار هم باشند و مشکلات عامه مردم در بخش‏های مختلف به طور حضوری و با ملاقات‏هایی که انجام می‏شود، برطرف شود.
وزیر ورزش و جوانان گفت: امروز باید خداوند متعال را شاکر بود که کشور اسلامی ایران در مسیر ولایت و عدالت قرار گرفته است و با شتاب در راستای نیل به اهداف خود به پیش می‏رود.
عباسی بیان داشت: ورزش نیز در همه ابعاد اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی تاثیر می‏گذارد و دیگر همه می‏دانند که ورزش بی‏شک سلامت را برای ملت به ارمغان می‏آورد و از این رو، توجه به موضوع ورزش از واجبات اموری است که باید سرلوحه کار مردم و مسئولان باشد.
وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بارها در بیانات خود از جوانان کشورمان درخواست کرده‏اند تا تحصیل، تهذیب و ورزش را در زمره برنامه‏هایشان قرار دهند و به آن بپردازند و امروز وزارت ورزش و جوانان هم در این راستا حرکت خواهد کرد.
وزیر ورزش و جوانان گفت: خوشبختانه در دولت‏های نهم و دهم توجه زیادی به زیرساخت‏های ورزشی و ایجاد امکانات و تهیه تجهیزات مورد نیاز شده که در نوع خود بی‏سابقه بوده است.
عباسی اضافه کرد: در همین راستا و در نخستین فرصت، نسبت به تعیین پیمانکار برای ساخت ورزشگاه 15 هزار نفری شاهرود اقدام و سعی می‏شود تا روند انجام کار با شتاب بیشتری پیش برود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود از ساخت مجتمع فرهنگی و ورزشی ویژه بانوان با مساعدت استانداری سمنان در شاهرود خبر داد./س

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر