کد خبر: ۳۲۹۴۵۴
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۶
دروازه بان تيم فوتبال فولاد خوزستان:

دروزاه بان تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: خوشبختانه تمرينات تيم فولاد در شرايط خوبي برگزار مي شود و همه بازيكنان از انگيزه بالايي برخوردارند اگرچه تعداد مصدومان تيم ما كم نيست ولي هفته هجدهم را با آمادگي كامل آغاز مي‌كنيم.

عليرضا سليمي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: تمرينات خود را در تعطيلات نيم فصل در همين اهواز آغاز كرديم و به اردويي خارج از شهرمان نرفتيم چرا كه هم آب و هواي اهواز خوب است و هم تمامي امكانات لازم براي برگزاري هر چه بهتر تمرينات وجود دارد.

*بازي هاي تداركاتي براي شناسايي نقاط ضعفمان است

سليمي در خصوص برگزاري بازي هاي تداركاتي عنوان داشت: برگزاري بازي هاي تداركاتي باعث مي شود تا نقاط ضعف ما شناسايي شود و متوجه شويم كه در كدام پست هاي تيم خود دچار نقص و مشكل هستيم.

وي افزود: با يكي از تيم هاي ليگ 2 بازي كرديم و تمرينات خود را با توجه به دستورات سرمربي از سر گرفتيم.

*هنوز نه كسي رفته و نه كسي به تيم پيوسته است

سليمي در خصوص عملكرد تيم فولاد خورستان بيان داشت: در تيم فولاد هنوز نه كسي به طور قطعي از تيم جدا شده است و نه كسي به تيم ما پيوسته است.

وي افزود: در مورد نقل و انتقالات بازيكنان تصميم نهايي را سرمربي و مربي تيم اتخاذ مي‌كند و اميدوارم بتوانيم با نهايت آمادگي و شادابي نيم فصل دوم را آغاز كنيم و موفق شويم امتيازات به هدر رفته تيم خود را جبران كنيم و به جايگاه مطلوبي در جدول ليگ دست پيدا كنيم.

سليمي در خصوص مصدومان تيم فولاد بيان داشت: افشين و رشيد مظاهري از مصدومان تيم بودند و هم چنين من نيز مصدوميت جزئي داشتم كه در حال حاضر تا حد زيادي بهبود يافته ام و تمرينات را پيگيري مي‌كنيم.

*رضا نوروزي معذرت خواهي كرد

وي در خصوص رضا نوروزي كه قرار بود از سوي باشگاه مجازات شود بيان داشت: فضاي موجود در تيم فولاد خوزستان فضاي مطلوب و دوستانه اي است و نوروزي معذرت خواهي كرد و مسئولان نيز پذيرفتند چرا كه نوروزي يكي از بازيكنان با اخلاق و فني تيم ماست.

سليمي خاطرنشان كرد: هر روز در 2 نوبت صبح و بعد از ظهر تمرين مي‌كنيم و اميدوارم بتوانيم نيم فصل دوم خوبي را آغاز كنيم./مح
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر