کد خبر: ۳۵۱۱۳۴
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۰۱:۲۰
مسئول کمیته فرهنگی انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی (مهرانه) زنجان:

مسئول کمیته فرهنگی انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی (مهرانه) زنجان گفت: مهم‌ترین کار کمیته فرهنگی انجمن خیریه مهرانه بر روی ارائه راه‌کارهای پیشگیری از ابتلا به بیماری سرطان معطوف شده است.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، کمال سقطچی در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز کارهای فرهنگی گسترده توسط انجمن مهرانه زنجان، اظهار داشت: کمیته فرهنگی این انجمن به تازگی ترمیم و تقویت شده است.
وی با تاکید بر این نکته که پیشگیری بسیار مهم‌تر از درمان است، از توافق با رسانه‌ها به ویژه صدا و سیما برای روی آنتن بردن برنامه‌هایی برای ارائه آموزش‌هایی به مردم خبر داد.
مسئول کمیته فرهنگی انجمن خیریه مهرانه زنجان با اشاره به سئوالات مطرح شده درباره افزایش بیماری سرطان در زنجان طی سال‌های اخیر گفت: تحلیل مقایسه‌ای با برخی استان‌ها تفاوت‌های چندین برابری را نشان می‌دهد چرا که در برخی استان‌ها که به لحاظ جمعیت با استان زنجان برابر هستند، صحبت از پرونده‌هایی در حدود 9 هزار می‌شود که چندین برابر استان زنجان است.
وی تاکید کرد: تیم های تحقیقاتی در استان تشکیل شده و در حال انجام تحقیق درباره نوع بیماری سرطان و همچنین نحوه شیوع آنها است./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر