کد خبر: ۳۵۱۹۰۸۲
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۹۱ - ۱۳:۰۸
تبریز/

مدیركل كمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی گفت: این نهاد در سال گذشته یكهزار و 452 فرصت شغلی برای مددجویان خود ایجاد كرد.

به گزاش

گروه استان های

باشگاه خبرنگاران، دشتی امروز در جمع خبرنگاران گفت: پارسال كمیته امداد امام خمینی (ره) استان 536 میلیارد و 600 میلیون ریال در قالب وام خوداشتغالی در اختیار متقاضیان قرار داد.

وی با بیان اینكه یكی از مهم ترین اولویت این نهاد توجه جدی به توانمند سازی مددجویان تحت پوشش است، اظهار كرد: باید توجه داشت سرمایه گذاری درست در بین مددجویان تحت حمایت این نهاد، باعث كارانگیزی و زمینه اشتغال و كسب و كار می شود.

دشتی ادامه داد: كمیته امداد استان در سال گذشته 979 طرح خوداشتغالی از منابع داخلی خود با 76 میلیارد و 700 میلیون ریال اعتبار با نظارت حوزه خودكفایی و اشتغال به كارآفرینان در قالب تسهیلات كم بهره پرداخت كرد.

وی یادآورشد: علاوه بر منابع داخلی كمیته امداد، سه هزار و 790 طرح از منابع بانكی به مبلغ 285 میلیارد و 500میلیون ریال با معرفی این نهاد به بانك های عامل تسهیلات دریافت كردند.

دشتی گفت: طی سال گذشته برای سه هزار و 897 طرح مشاغل خانگی 174 میلیارد و 400 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شد كه زمینه رشد و شكوفایی اقتصادی خانواده های آسیب پذیر را فراهم كرد.

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر