کد خبر: ۳۵۲۰۷۲
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۰ - ۱۹:۰۳

همیشه بحث بر سر عیاران وجود داشت که آیا کاری که انجام می دهند درست است یا نه. حالا اینکه گروهی که از سوی بزرگ و کوچک، چپ و راست و پیر و جوان کشور به خاطر ظاهر و کارهایی که انجام می دهند نفی شده اند ، گردهمایی بعدی خود را برای خون دادن برنامه ریزی کنند، توجیه رفتار و کارهای آن ها نخواهد بود.

به گزارش سرويس وب گردي باشگاه خبرنگاران؛ اول بهمن ماه سال گذشته بود که گروه تحت عنوان "مو فرفری ها" از طریق شبکه اجتماعی فیس قراری جذاب برای رسانه های غربی، در پارک ملت تهران گذاشتند.

در اين گزارش  به نقل از قاصد نيوز آمده است: تا اینجای کار هیچ کس مخالفتی با تفریح و شادی چند جوان نداشت. اما پس از گردهمایی این افراد و رفتار و ظاهر دختران و پسرانی که در این گردهمایی حضور داشتند و بازتابی که رسانه های مختلف و سایت های اینترنتی در مورد این گردهمایی داشتند ، بسیاری از افراد جامعه نسبت به این اقدام معترض شدند.

حالا پس از گذشت یکسال از این موضوع بار دیگر این گروه که برای خود تشکیلاتی نیز در شبکه اجتماعی فیس بوک تشکیل داده اند گردهمایی جدیدی ترتیب داده اند. این گروه این بار نه در پارک ملت بلکه برای خون دادن گردهمایی خود را در یکم بهمن ماه برنامه ریزی کرده اند.
 
"موفرفری های دختر و پسر و خون دادن!" شاید خیلی سخت باشد که رابطه ای میان این دو پیدا کنی. اما با قدری تفکر می شود درک کرد که پس از اتفاق های سال گذشته و واکنش جامعه، این گروه برای موجه جلوه دادن گردهمایی خود اقدام به تبلیغ برای خون دادن کرده اند.
بدون شک هیچ کس با شادی جوان، جمع شدن آن ها و از همه مهمتر عمل انسانی مانند اهداء خون مخالف نیست، اما اینکه برخی ارزش های جامعه زیر پا گذاشته شود و برای اقناع یا گول زدن افکار عمومی عمل انسانی را در کنار آن قرار داد، کمی توهین به افکار عمومی خواهد بود.

راستی، این بار چند رسانه غربی برای پوشش این اقدام افرادی که بیشتر آنها واقعا موفرفری نیستند خواهند آمد ؟! .../د
 
 
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی