کد خبر: ۳۵۷۱۸۰۸
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۲
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار:

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار بهترین اتفاق سال 90 بازار سرمایه را استقبال سهامداران از معاملات بر خط (آنلاین) اعلام کرد.

علی صالح آبادی در گفتگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران؛ مهم ترین رویدادهای بازار سرمایه در سال 90 را تشریح کرد و افزود: سال گذشته اتفاق های خوشایند زیادی در بازار سرمایه رخ داد اما رویدادی که من را بسیار خوشحال کرد استقبال گسترده سهامداران از معاملات بر خط (آنلاین سهام) بود، این معاملات به تازگی در بازار سرمایه راه اندازی شده است اما خیلی سریع توانست معامله گران بازار را به سمت خود بکشاند.

وي تصريح کرد: آمارها نشان می دهد که تک تک اعضای بازار سرمایه از بنگاه های اقتصادی گرفته تا بورس کالا و فرابورس، عملکرد قابل قبولی داشته اند.

به اعتقاد من تمام مدیران بازار سرمایه در سال گذشته به نحو احسن وظیفه خود را انجام دادند که البته این روند باید در سال 91 با قدرت بیشتری ادامه یابد.

رييس سازمان بورس و اوراق بهادار تاکيد کرد: پس از اینکه بورس تهران در فدراسیون بین المللی بورس های جهان به عنوان پربازده ترین بورس دنیا معرفی و مقام نخست را کسب کرد معاون اول رییس جمهوری دو روز بعد نامه ای نوشتند که این نامه، مرا بسیار خوشحال کرد.

صالح آبادي اضافه کرد: به اعتقاد من سهام تنها سین بازار سرمایه است چراکه بیشترین کاربرد را در بورس اوراق بهادار دارد.

وي خاطرنشان کرد: این وعده را به مردم می دهم که روند رو به رشد بازار سرمایه امسال نیز ادامه یابد، بطوریکه مردم بتوانند سود بالاتری در بورس کسب کنند و روز به روز بر شمار معامله گران بازار سرمایه به دلیل بازدهی بالای آن افزایش یابد./ق2

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر