کد خبر: ۳۵۷۲۳۰۱
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۳۹۱ - ۱۳:۱۵
باهنر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

دبيركل جامعه اسلامي مهندسين با بيان اينكه 12 فروردين روز تولد دوباره جمهوري اسلامي ايران است گفت: مردم با حضور در پاي صندوق هاي راي در روز 12 فروردين 1358 ثابت كردند كه به آرمانهاي امام و انديشه هاي ايشان اعتقاد راسخ دارند.

 

محمدرضا باهنر دبيركل جامعه اسلامي مهندسين، در گفتگو با خبرنگار  باشگاه خبرنگاران، گفت: روز 12 فروردين روز تولد دوباره جمهوري اسلامي ايران است كه با پيروزي در 22بهمن و سرنگوني رژيم طاغوت رقم خورد.
 

وي با اشاره به فرمايشات امام خميني (ره) مبني بر اينكه نظام حاكم بر ايران بايد از انديشه هاي ناب اسلامي برگرفته شده باشد ادامه داد: از اين رو علي رغم مخالفت هاي زياد، نظام جمهوري اسلامي ايران را مطرح نمودند.
 

باهنر تصريح كرد: خواسته امام خميني(ره) بر اين موضوع استوار بود كه جمهوري اسلامي به عنوان يك نظام تاثيرگذار و نشات گرفته از انديشه هاي ناب اسلامي بتواند كشور را در مسير اعتلا قرار دهد كه اين موضوع پس از گذشت 30 سال از انقلاب اسلامي مشاهده مي شود.
 

وي خاطرنشان كرد: مردم با حضور در پاي صندوق هاي راي در روز 12 فروردين 1358 ثابت كردند كه به آرمانهاي امام و انديشه هاي ايشان استوارند، لذا با پيروي و تبعيت از ايشان به نظام جمهوري اسلامي ايران راي دادند.

/ع2
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر