کد خبر: ۳۵۷۵۱۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۱ - ۰۵:۲۶
آيت الله حيدري در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

عضو خبرگان رهبري گفت: به عملكرد رسانه ملي در طول ايام نوروز نمره بالايي مي دهم و اميدوارم اين روند در طول سال هم ادامه داشته باشد.

 

آيت الله محسن حيدري در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، در تحليل عملكرد رسانه ملي در ايام نوروز 91، اظهار داشت: برنامه هاي رسانه ملي منطبق با خواست مخاطبان توليد شده بود و امسال هم اين رسانه كارنامه موفقي را از خود برجاي گذاشت.
 

عضو خبرگان رهبري ادامه داد: برنامه هاي تحليلي در حوزه سياست داخلي و خارجي بسيار خوب پرداخته شده بود و پخش آن از شبكه هاي مختلف تلويزيوني به طور منظم دنبال مي شد.
 

وي افزود: طراحي برنامه هاي معارفي و استفاده از چهره هايي كه ديگر در ميان ما نيستند همچون شهيد بهشتي و شهيد باهنر از بهترين برنامه هاي نوروز 91 رسانه ملي بود.
 

آيت الله حيدري تصريح كرد: پوشش مناسب اخبار در ساعت هاي مختلف و اطلاع رساني به مردم از ديگر نقاط قوت رسانه ملي در ايام نوروز بود و با وجود اينكه مردم در تعطيلات بسر مي بردند، اما بازهم در جريان مهمترين اخبار داخلي و خارجي قرار داشتند.
 

وي سريال چك برگشتي را يكي از بهترين سريال هاي پخش شده از رسانه ملي دانست و تصريح كرد: اين سريال به خوبي تمامي زواياي بحث هاي انتخاباتي را تبيين كرد و مخاطبان بسياري هم اين سريال را در ايام نوروز دنبال كردند.
 

اين عضو خبرگان رهبري خاطرنشان كرد: در مجموع به عملكرد رسانه ملي در طول ايام نوروز نمره بالايي مي دهم و اميدوارم اين روند در طول سال هم ادامه داشته باشد.

/ع2
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر