کد خبر: ۳۸۰۸۷۵
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۲

شهردار ناحیه یک منطقه 10 ازاجرای پاکسازی برچسب و پوستر کنی از سطح محدوده باتلاش واحد زیباسازی شهرداری منطقه خبر داد.

ایمان بهاری در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: باتوجه به اینکه آلودگی هایی که در دیواره های شهری رخ می دهد از جمله مواردی است که بر کاهش کیفیت نما و سیمای شهر تأثیر نامطلوبی دارد از اینرو با هدف آراستگی مناظر شهری، نسبت به پاکسازی بر چسب و پوستر با استفاده از کاردک در سطح محدوده با تلاش واحد زیباسازی شهرداری منطقه امرو 14 دی اقدام کرد.

بهاری در ادامه با اشاره به جمع آوری بنر در سطح ناحیه تصریح کرد: در راستای آراستگی منظر و ارتقای زیبایی نمای شهر، عملیات جمع آوری بنرهای غیرمجاز و تاریخ گذشته در خیابان های شهیدنواب صفوی، بریانک، خوش، قزوین انجام شد.

شهردار ناحیه یک منطقه 10 اظهار داشت: چنانچه بخواهیم به مهمترین ویژگی شهرهای موفق دنیا اشاره نماییم، مطمئناً مشارکت شهروندان در تصمیم گیری، نگهداری و اداره امور شهر از سهم بسزایی برخوردار است از اینرو با در نظر گرفتن این امر، این اداره نسبت به پاکسازی برچسب و پوستر از بدنه دیواره ها در سطح محدوده خیابان شهید رویایی اقدام کرد.

وی خاطر نشان کرد: در راستای حذف آلودگی های بصری و آراستگی منظر شهری، عملیات پاکسازی و امحاء شعار نویسی توسط اسپری در سطح محدوده خیابان های شهیدرویایی، بریانک، شهیدرنجبر، شهیدمحقق و پشت موزه هفت چنار انجام شد./ز
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر