کد خبر: ۳۸۲۹۷۹
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۶
معاون امور طلاب و دانش‌آموختگان حوزه‌های علمیه:

معاون امور طلاب و دانش‌آموختگان حوزه‌های علمیه گفت: نمایشگاه کتاب حوزه سبب توجه بیشتر به محتواها و سطح کتاب‌های نوشته شد، می‌شود.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، به نقل از ستاد خبری نمایشگاه‌های کتاب استان قم، حجت‌الاسلام محمود ملک‌دار، با اشاره به اهمیت برپایی نمایشگاه تخصصی کتاب حوزه اظهار کرد: این فعالیت سبب ترویج فرهنگ دینی و کتابخوانی در جامعه می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه امروز کمتر به کتابخوانی توجه می‌شود و آمار مطالعاتی کشور در بین جمعیت جهانی پایین است.
معاون امور طلاب و دانش‌آموختگان حوزه‌های علمیه با اشاره به اهمیت تشویق مولفان و نویسندگان گفت: اگر نویسندگان و مولفان کتاب مناسبی به رشته تحریر درآورند که از سطح علمی غنی برخوردار باشد و مورد استقبال جامعه قرار گیرد، می‌توانیم شاهد تدوین تعداد بیشتری از کتاب‌ها از سوی نویسندگان در سال‌های آینده باشیم.
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی اوقات این آفت پیدا می‌شود که افرادی بدون در نظر گرفتن محتوایی قوی اقدام به تالیف و نویسندگی می‌کنند ولی برپایی نمایشگاه کتاب حوزه سبب توجه بیشتر به محتواها و سطح کتاب‌های نوشته شده می‌شود.
ملک‌دار عنوان کرد: باید افراد قوی، صاحب‌نظر به بررسی آثار بپردازند و کتاب‌های نمونه تشویق و ترغیب شوند تا مولفان بتوانند در مراحل دیگر کتاب‌های بهتری ارائه کنند.
وی بیان کرد: کتاب‌های حوزوی باید از طرح‌های خاصی برخوردار و در موضوعات مختلف تنوع خاصی را داشته باشند، ولی هنوز به این مرحله نرسیده‌ایم تا تنوع کتاب‌ها تامین شود.
دومین نمایشگاه تخصصی کتاب حوزه از 22 لغایت 27 دی ‌ماه در مجتمع امام خمینی(ره) برگزار می‌شود./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر