کد خبر: ۳۸۳۸۱۳
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۵
فرماندار شهرضا:

فرماندار شهرضا گفت: رعایت اخلاق اسلامی و در رأس آن تقوای الهی مهم‌ترین وظیفه نامزدهای انتخاباتی است.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، سید رضا مرتضوی شامگاه سه‌شنبه در جمع مردم روستای هونجان افزود: طی 33 سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد 30 انتخابات پرشور در کشور برگزار شده است.
وی ادامه داد: انتخابات به عنوان یکی از مهم‌ترین عرصه‌های تجلی حضور مردم در مسایل سیاسی و اجتماعی مطرح است و دعوت دیگران برای حضور در انتخابات امر به معروف به شمار می‌رود.
فرماندار شهرضا با تشریح لزوم واقع‌نگری در عرصه انتخابات تصریح کرد: در شرایطی که وظایف قوای سه‌گانه از سوی قانون اساسی مشخص شده است در برخی موارد شاهد مطرح شدن وعده‌هایی از سوی نامزدها هستیم که در حوزه وظایف مجلس شورای اسلامی نیست.
وی در ادامه با اشاره به لزوم آگاهی بخشی به جامعه در زمینه انتخابات گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی دارای دو وظیفه مهم و اساسی هستند که شامل قانون‌گذاری و نظارت بر اجرای صحیح قوانین است و این در حالی است که برخی کاندیدها از نا‌آگاهی برخی افراد جامعه سوء استفاده می‌کند و قول احداث فرودگاه را در یک منطقه مطرح می‌کند.
مرتضوی اضافه کرد: وقتی یک فرد برای کسب رای و حضور در مجلس به روش‌های غیراخلاقی و تخریب گرایانه متوسل می‌شود بی‌شک نمی‌تواند در مقام نمایندگی مردم از حقوق آنها دفاع کند و مدافع اجرای عدالت در جامعه باشد./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر