کد خبر: ۳۸۳۸۴۸
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۴
زمزمه هاي نويد بخش فدراسيون شنا،

با تدابير مسئولان فدراسيون شنا از اين پس ملي پوشان رشته هاي مختلف حقوق دريافت مي‌كنند.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران با توجه به اينكه پيش از اين ملي پوشان شنا ، شيرجه و واترپلو حقوق و دستمزدي دريافت نمي‌كردند فدراسيوني ها در نظر دارند از اين پس حقوق و دستمزد ملي پوشان در رشته هاي شنا، شيرجه و واترپلو را پرداخت كنند.

اين گزارش حاكي است، با تصميم جديد فدراسيون كميته بررسي پرداخت حقوق ورزشكاران تشكيل شده است تا مشكل مالي آنها تا حدي برطرف شود.

محسن سميع زاده سخنگوي فدراسيون شنا در اين خصوص به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: كميته اي را با هدف بررسي وضعيت مالي ملي پوشان رشته هاي شنا، شيرجه و واترپلو تشكيل داديم تا از اين پس ملي پوشان حقوقي را از سوي فدراسيون دريافت كنند.

سميع زاده افزود: ما در نظر داريم با پرداخت حقوق و همچنين پرداخت اياب و ذهاب آنها از اين پس شرايطي را فراهم كنيم تا ملي پوشان اين رشته با انگيزه بيشتري تمرينات آماده سازي خود را پيگيري كنند.

وي تصريح كرد: متاسفانه با وجود اينكه ملي پوشان زحمات زيادي مي‌كشند اما پيش از اين توجهي به ‌آنها نمي شد و ما خودمان را مسئول مي‌دانيم تا مشكلات مالي آنها را برطرف كنيم.

وي خاطرنشان كرد: مشكلات مالي ملي پوشان دغدغه اي است كه ما طي اين مدت يدك مي‌كشيديم و در نظر داريم از اين پس به ملي پوشاني كه در اردوي تيم ملي حضور دارند و تمرينات خود را به صورت مداوم پيگيري مي‌كنند حقوق پرداخت كنيم.

سخنگوي فدراسيون اظهار داشت براي پرداخت حقوق و دستمزد ملي پوشان ما بايد اعتبارات مالي را پيش بيني و با برگزاري جلسات در خصوص پرداخت حقوق ملي پوشان تصميم گيري كنيم.

وي يادآور شد:اميدواريم تا پيش از سال نو يك مرحله از اين طرح عملي و اولين حقوق ملي پوشان را پرداخت كنيم.

* وارث بدهي ميلياردي هستيم

وي تاكيد كرد: با وجود اينكه وارث بدهي قريب به سه ميليارد توماني از فدراسيون قبلي هستيم اما با اين حال عزم خود را جرم كرديم تا مشكل و دغدغه مالي ملي پوشان را پرداخت كنيم.

وي اظهار داشت: با توجه به اينكه فدراسيون شنا به مشكلات مالي زيادي مواجه است اما اميدواريم با جذب حمايت كننده مالي بتوانيم منابع مالي را تامين و از اين طريق حقوق ملي پوشان را پرداخت كنيم.

وي در خصوص اعزام تيم ملي شنا به مسابقات انتخابي المپيك دوبي افزود: در حال حاضر شناگران كشورمان تمرينات آماده سازي خود را در تهران پيگيري مي كنند و در نظر داريم در صورت مهيا شدن شرايط آنها را به مسابقات دوبي اعزام كنيم.

وي خاطر نشان كرد: اين رقابت ها بهمن برگزار مي شود و در انتظار پاسخ شوراي برون مرزي هستيم.

وي تاكيد كرد: شوراي برون مرزي تصميم خود در خصوص اعزام ملي پوشان به اين رقابت ها را به ما اعلام خواهد كرد و ما در حال فراهم كردن شرايط اعزام ملي پوشان و برطرف كردن مشكل خروج برخي از شناگران هستيم./ق
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر