کد خبر: ۳۸۳۸۵۳
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۱
رئیس واحد نیروگاه مجتمع فولادمبارکه اصفهان با توجه به تحریم‌های موجود خبر داد

رئیس واحد نیروگاه مجتمع فولادمبارکه اصفهان گفت: با توجه به تحریم‌های موجود شرکت آلستوم به منظور رفع مشکل ایجاد شده یک میلیون یورو پیشنهاد داده بود که در نهایت با جایگزینی سیستم جدید به قیمت ۹۶هزار یورو سبب حذف هزینه فوق شد.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی مجتمع فولاد مبارکه اصفهان، محمدرضا ترکی‌نژاد با اشاره به اقدام موفق‌آمیز کارشناسان توانمند نیروگاه این مجتمع اظهار داشت: این افراد با اجرای اقدامی کارشناسی و مطالعه همه جانبه توانستند سیستم تحریک نیروگاه گازی فولاد مبارکه را که مورد تحریم واقع شده بود را جایگزین کنند.
وی در ادامه افزود: با این اقدام نه تنها نیروگاه را با کم‌ترین قیمت تمام شده در سیکل تولید قرار می‌دهند، بلکه یکی از گلوگاه‌های مهم فولاد مبارکه را حذف می‌کنند.
رئیس واحد نیروگاه مجتمع فولاد مبارکه اصفهان تصریح کرد: با جایگزینی یک دستگاه کنترلر مشابه نه تنها نیروگاه گازی این مجتمع در مدار تولید قرار گرفت، بلکه شرایطی فراهم شد تا برای ارتقاء قابلیت اطمینان و پیشگیری از تکرار مشکل نخست، پروژه‌ای برای نصب یک کنترلر جایگزین ( Redundant) و تحریک سیستم مانیتورینگ با PLC تعریف شود.
وی با بیان اینکه اجرای این پروژه با صرف هزینه‌ای به مراتب کمتر از قیمت‌های پیشنهادی از سوی برخی شرکت‌های داخلی و خارجی صورت گرفته است، یادآور شد: با توجه به تحریم‌های موجود شرکت آلستوم به منظور رفع مشکل ایجاد شده یک میلیون یورو پیشنهاد داده بود که در نهایت با جایگزینی سیستم جدید به قیمت ۹۶هزار یورو سبب حذف هزینه فوق شد.
ترکی‌نژاد اضافه کرد: بدون شک این‌گونه تلاش‌ها و رفتارهای جمعی حاکی از توانایی و تعلق سازمانی است که پیامد همت همکاران و عوامل درگیر را به صورت مطلوبی نشان می‌دهد./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر